Přípravek pro vytahování nalepených adaptérů TP-1

Přípravek pro vytahování nalepených adaptérů TP-1 od výrobce se skvělou pověstí Hammer můžete sehnat u nás teď opravdu... více informací »
Přípravek pro vytahování nalepených adaptérů TP-1
Značka: Hammer
384 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravek pro vytahování nalepených adaptérů TP-1 od výrobce se skvělou pověstí Hammer můžete sehnat u nás teď opravdu...

Přípravek pro vytahování nalepených adaptérů TP-1 od výrobce se skvělou pověstí Hammer můžete sehnat u nás teď opravdu výhodně. Přípravek tvaru „T“ k vytahování nalepených plastových vytahovacích adaptérů pro odstraňování promáčklin karosérií.opravy důlků a promáčklin na karosériích vozidel technologií PDR (Paintless Dent Repair) se provádějí pomocí speciálního nářadí a pomůcek za studena bez nutnosti provádět konvenční tmelení, broušení a lakování poškozeného místa, přičemž oprava vyžaduje méně času a je levnějšíspeciální přípravek tvaru T s koncovkou pro uchycení a vytahování nalepených plastových vytahovacích adaptérů při vyrovnávání důlků a promáčklin karosériísnadné, přímé vytahování plechu pomocí nalepených vytahovacích adaptérůergonomicky tvarované držadloprofesionální kvalita Parametry:rozměry držadla délka dříku s koncovkou     hmotnost100 x O 22 mm 73 mm 120 g
Super produkt můžete sehnat právě zde tu ve známé sekci karosářské nářadí! Vyhledejte si ještě jiné výrobky z této sekce jednoduše online! Tento vyjímečný výrobce Hammer dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment.!

Hodně prodávaný výrobek Přípravek pro vytahování nalepených adaptérů TP-1 od top značky Hammer jednoduše pořídíte zde nyní za výborné peníze! Nyní za 384 Kč.