EINHELL TE-AG 125/750 Expert úhlová bruska

Úhlová bruska Einhell TE-AG 125/750 Expert je silný a kvalitní nástroj pro experty s náročnými požadavky, který naplno... více informací »
EINHELL TE-AG 125/750 Expert úhlová bruska
Značka: Einhell
990 Kč
Přejít do obchodu »
Úhlová bruska Einhell TE-AG 125/750 Expert je silný a kvalitní nástroj pro experty s náročnými požadavky, který naplno...

Úhlová bruska Einhell TE-AG 125/750 Expert je silný a kvalitní nástroj pro experty s náročnými požadavky, který naplno předvádí své silné stránky v širokém spektru řezacích a brousících prací nejen v domácnosti, ale také na dílně či v garáži. Systém pro konstantní napětí umožňuje brusce udržet stejnou rychlost otáček i při zatížení. Ochranu kotouče je možné rychle upravit na jakoukoliv práci, zatímco zámek osy umožňuje snadnou a rychlou výměnu kotouče. 
Bruska TE-AG 125/750 se vyznačuje plochou ocelovou hlavou poskytující excelentní přenos energie a nízký vibrační provoz, usnadňující práci v prostorech s obtížným přístupem. Díky lehkému provedení a pogumovaní obou rukojetí poskytuje úhlová bruska velkou úroveň pohodlí pro uživatele. Navíc je možné druhou rukojeť nastavit do tří různých pozic pro optimální přizpůsobení, což zajišťuje pohodlný úchop a bezpečnou práci. Klíč je uložen v druhé rukojeti, takže je vždy nadosah.
Hlavní přednosti TE-AG 125/750

Nízké vibrace
Ocelová hlava
Konstantní otáčky
Klíč v rukojeti
Ochraný vypínač
Nastavitelná rukojeť

Dodáno

V kartonové krabici

Unikátní produkt EINHELL TE-AG 125/750 Expert úhlová bruska od známé společnosti Einhell naleznete zrovna dnes za výhodné peníze. V současnosti za 990 Kč.