Klíč Imbus palcový 1/2″, černý

Klíč Imbus palcový 1/2", černý od značky se skvělou pověstí BAHCO jednoduše můžete pořídit již dnes v akci. Zástrčný... více informací »
Klíč Imbus palcový 1/2"
Značka: BAHCO
217 Kč
Přejít do obchodu »
Klíč Imbus palcový 1/2", černý od značky se skvělou pověstí BAHCO jednoduše můžete pořídit již dnes v akci. Zástrčný...

Klíč Imbus palcový 1/2″, černý od značky se skvělou pověstí BAHCO jednoduše můžete pořídit již dnes v akci. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 1/2“ – BAHCO 1995Z-1/2Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.Nový kousek máte možnost pořídit bezstarostně na webu zařazený v kategorii klíče. Máme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu. Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další produkty značky BAHCO. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel BAHCO dlouhodobě nabízí skvělé zboží. za super cenu.

Nový výrobek Klíč Imbus palcový 1/2", černý od odblíbeného výrobce BAHCO můžete nakoupit bezpečně online napořád výhodně. Akční cena 217 Kč.