Pleťové mléko s D-panthenolem, 2 litry – Liqui Moly

Pleťové mléko s D-panthenolem, 2 litry - Liqui Moly od našeho předního výrobce Liqui Moly lze sehnat momentálně za výhodné... více informací »
Pleťové mléko s D-panthenolem
Značka: Liqui Moly
1 856 Kč1 953 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Pleťové mléko s D-panthenolem, 2 litry - Liqui Moly od našeho předního výrobce Liqui Moly lze sehnat momentálně za výhodné...

Pleťové mléko s D-panthenolem, 2 litry – Liqui Moly od našeho předního výrobce Liqui Moly lze sehnat momentálně za výhodné peníze! Krém na ošetření namáhaných rukou – pleťové mléko, láhev do dávkovače 2 litry – Liqui Moly 3341Mírně mastné mléko pro ošetření pokožky na rukou po omytí od odolné a agresivní špíny (oleje, maziva, prach z brzdových destiček apod.). Obsahuje provitamin B5 (D-panthenol), který může přispívá k regeneraci a zabraňuje nadměrnému vysoušení a praskání kůže.Neobsahuje silikon, prostředek je dermatologicky testován.Dodáváno v měkké láhvi pro uchycení do dávkovače.Levný produkt je dostupný snadno tu na našich stránkách umístěný v rubrice hygiena! Připravili jsme pro vás ještě podobné zboží ve zmíněné rubrice za extra cenu. Populární dodavatel Liqui Moly dlouhodobě prodává vysoce kvalitní zboží.

Tento diskontní produkt Pleťové mléko s D-panthenolem, 2 litry - Liqui Moly od našeho známého výrobce Liqui Moly máte možnost získat právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Aktuálně výhodně za 1 856 Kč.