GARDENA 18313-20 multifunkční sprcha Classic

multifunkční sprcha Gardena Classic má tři různé vodní paprsky: měkký, perličkový a 9 bodový plný paprsek nabízí široký... více informací »
GARDENA 18313-20 multifunkční sprcha Classic
Značka: Gardena
524 Kč
Přejít do obchodu »
multifunkční sprcha Gardena Classic má tři různé vodní paprsky: měkký, perličkový a 9 bodový plný paprsek nabízí široký...

multifunkční sprcha Gardena Classic má tři různé vodní paprsky: měkký, perličkový a 9 bodový plný paprsek
nabízí široký výběr pro zavlažování individuálních ploch (měkký paprsek), zavlažování rostlin v květináčích (perličkový paprsek) a efektivní čištění (9 bodový plný paprsek) pro ostatní aktivity na zahradě nebo kolem domu
integrovaná moderní technologie pro ochranu před mrazem
regulace průtoku vody
aretace spouštěcího ventilu
měkký plastový kroužek chrání sprchovou hlavici před poškozením
odnímatelný integrovaný filtr
připojovací rozměr 13 mm / 1/2″

Součástí dodávky:baleno v kartonu
Tento skvělý kousek máte možnost nakoupit lehce tu na našich stránkách v oblíbené kategorii zahradní pistole! Máme pro vás parádní produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od značky Gardena. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt GARDENA 18313-20 multifunkční sprcha Classic od oblíbené značky Gardena pořídíte na našich stránkách nyní napořád výhodně! Ceny již od 524 Kč.