FESTOOL RAP 150-21 FE-Set Wood rotační leštička

Rotační leštička SHINEX RAP 150 umožnuje citlivý začátek práce s nízkými otáčkami a perfektní přizpůsobení příslušnému... více informací »
FESTOOL RAP 150-21 FE-Set Wood rotační leštička
Značka: Festool
17 490 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Rotační leštička SHINEX RAP 150 umožnuje citlivý začátek práce s nízkými otáčkami a perfektní přizpůsobení příslušnému leštění. Pro konstantní otáčky se spínač zafixuje. Teplo vznikající v motoru se přitom nepřetržitě chladí integrovaným chladicím tělesem. Tím se nejen šetří ložiska, nýbrž je to také cítit na rukojeti: právě v tomto místě zůstává leštička RAP 150 při nepřetržité práci citelně chladná a lze ji – díky ergonomicky tvarované rukojeti a vysoce kvalitní měkké gumové tlumicí vložce – příjemně a bezpečně vést. Díky malé hmotnosti pouze 2,1 kg a ergonomickému tvaru s optimálním těžištěm je vedení nářadí jednoduché a bezpečné. Kromě toho pozvolný rozběh zabezpečuje, že lešticí prostředek při zapnutí nestříká.

rotační leštička s talířem 150 mm je vhodná k leštění různých povrchů, laků, minerálních materiálů. Můžete leštit jak svislé, tak vodorovné plochy, komplikovaná a zaoblená místa s požadavkem na plošný výkon
se setem Wood je vhodná i pro leštění lakovaných povrchů v truhlářské praxi
díky ergonomické konstrukci a nízké hmotnosti lze pracovat snadno a  déle
spínač s plynulou regulací otáček, předvolba otáček a jejich udržování na konstantní hodnotě, pozvolný rozběh
teplotní ochrana proti přetížení
příjemná teplota v úchopové oblasti díky chladicímu tělesu
rychlost otáček 900-2100 ot/min

Záruka all-inclusive:

Registrací Vašeho nového nářadí Festool na stránkách výrobce do 30 dnů od jeho zakoupení, získáte nadstandardní službu Festool Záruka all-inclusive, která obsahuje:

36měsíční ochranu před náklady na opravu
36měsíční ochranu proti krádeži
15denní záruku vrácení peněz
10letou dostupnost náhradních dílů

Součástí dodávky:přídavná rukojeť, lešticí talíř StickFix průměr 150 mm, mix brusných květů Titan 2, mix brusných kotoučů StickFix, brusný hříbek D36, lešticí prostředek MPA 5000/1, lešticí prostředek MPA 8000, lešticí houba PoliStick průměr 150 mm, oranžová, střední, lešticí houba PoliStick průměr 150 mm, černá, velmi jemnájehnětina PoliStick Premium průměr 150 mm, 2 mikroutěrky, finální čisticí prostředek, kufr Systainer SYS MAXI