Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 2600 – 230 V

Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 2600 - 230 V od předního výrobce IMS Welding jde koupit teď trvale výhodně. Spotovací... více informací »
Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 2600 - 230 V
Značka: IMS Welding
13 732 Kč14 454 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 2600 - 230 V od předního výrobce IMS Welding jde koupit teď trvale výhodně. Spotovací...

Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 2600 – 230 V od předního výrobce IMS Welding jde koupit teď trvale výhodně. Spotovací přístroj, tzv. spotovačka, na opravu drobných poškození karosérií aut, s pistolí a reverzním kladivem – IMS SPOT 2600 – 230VAutokarosářský přístroj určený pro servis poškozených dílů z tenčího plechu jako kapoty, dveře, střešní panely apod. Jejich demontáž přitom není nutná – vše může probíhat přímo na autě. Do hrotu pistole se vloží navařovací materiál (hvězdička, očko apod.), který se následně přiboduje na poškozené místo karosérie. Pomocí vytahovacího můstku, reverzního – kluzného kladiva nebo podobného přípravku se promáčklina poté vytáhne ven.Napájeno ze standardní elektrické rozvodné sítě 230 V. Výběr ze 3 pracovních módů:- navařování tzv. hvězdiček nebo podložek pro vytahování promáčklin a podobných poškození- navařování vlnitého drátu, ideální pro opravu zakřivených profilů- smršťování kontaktů a jemné dokončovací práceVelmi snadno se používá: pomocí potenciometru zvolíte výstupní výkon a požadovaný pracovní mód. Bodování se spouští automaticky při kontaktu mezi hrotem pracovní pistole a opravovanou částí vozidla. Technické parametry:Napájení: 230 V, 50/60 HzJištění: 16 AMax. výstupní proud: 2600 ANapětí U2: 5,4 VHmotnost přístroje: 14,1 kg Se spotovačkou je dodáváno:- reverzní kluzné kladivo 1,1 kg a držák na navařovací hvězdičky- 3x navařovací hvězdička- 1x koncovka na smršťování kontaktů- 1x zemnicí podložka Super produkt lze koupit taky tady na našich stránkách v populární sekci spotovačky! Nyní získáte vyjímečné produkty z této známé rubriky jednoduše online! To ale však není vše, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od výrobce IMS Welding. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Spotovačka pro opravy karosérií IMS SPOT 2600 - 230 V od společnosti se zárukou kvality IMS Welding jde nakoupit v aktuální nabídce za nejnižší cenu. Aktuálně v akci za 13 732 Kč.