32-dílná sada sadových závitníků a kruhových závitových čelistí VIGOR

32-dílná sada sadových závitníků a kruhových závitových čelistí VIGOR od kvalitní společnosti Vigor máte možnost pořídit... více informací »
32-dílná sada sadových závitníků a kruhových závitových čelistí VIGOR
Značka: Vigor
3 842 Kč4 044 Kč Sleva -4%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

32-dílná sada sadových závitníků a kruhových závitových čelistí VIGOR od kvalitní společnosti Vigor máte možnost pořídit online ve výprodejové akci! 32-dílná sada sadových závitníků a kruhových závitových čelistí VIGOR V2253 vysoké kvality (dceřiná firma HAZET/Německo) z broušené rychlořezné oceli HSS podle normy DIN/EN 22568 obsahuje tyto komponenty:- 7 x 3 sadové závitníky M3, M4, M5, M6, M8, M10 a M12(pozn.: u každého rozměru jde o sadu tří závitníků, které postupně vyříznou požadovaný závit. Obvykle jsou označenyjedním a dvěma proužky, třetí – kalibrační závitník je bez proužku. První závitník bere 60%, druhý 30% a třetí 10% materiálu. – 7 kruhové závitové čelisti (závitová očka) M3, M4, M5, M6, M8, M10 a M12,- vratidlo pro závitníky,- vratidlo pro kruhové závitové čelisti,- měřidlo na závity,- šroubovák.Vzhledem k vysoké kvalitě materiálu mají tyto závitníky a kruhové závitové čelisti prodlouženou životnost ostří.
Žádaný produkt 32-dílná sada sadových závitníků a kruhových závitových čelistí VIGOR jde pořídit prostě tu v populární sekci sady závitníků a oček! Získejte ještě ostatní produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci!