Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/35 Li-Solo, nádrž 3,5 litru – Einhell Expert

Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/35 Li-Solo, nádrž 3,5 litru - Einhell Expert od značky se skvělou pověstí Einhell jde sehnat zde... více informací »
Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/35 Li-Solo
Značka: Einhell
1 981 Kč2 416 Kč Sleva -18%
Přejít do obchodu »
Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/35 Li-Solo, nádrž 3,5 litru - Einhell Expert od značky se skvělou pověstí Einhell jde sehnat zde...

Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/35 Li-Solo, nádrž 3,5 litru – Einhell Expert od značky se skvělou pověstí Einhell jde sehnat zde teď právě za akční cenu. Bateriový – akumulátorový postřikovač (rozprašovač) na kapaliny, s automatickým čerpadlem a teleskopickou tyčí – Einhell Expert GE-WS GE-WS 18/35 Li-SoloTlakový postřikovač patřící do řady Power X-Change je praktický pomocník pro svěží zeleň na zahradě a podporuje rovnoměrné používání pesticidů, hnojiv a prostředků na ničení plevele. Přístroj je vybaven automatickým čerpadlem, které přeměňuje 2,5 baru a čerpá tak až 1 litr za minutu – není nutné ruční zvyšování tlaku. Stupnice v průhledné nádrži nabízí na první pohled kontrolu hladiny 3,5litrové nádrže.Velké kovové držáky na nádrži jsou navrženy pro snadné otevírání a zavírání. Mosazná tryska pro aplikaci je individuálně nastavitelná. Teleskopický nástavec je vyroben z nerezové oceli a je vybaven uzamykatelným ovládacím tlačítkem.Polstrovaný ramenní popruh zajišťuje pohodlné nošení a práci bez únavy. Kryt baterie poskytuje ochranu před stříkající vodou.Upozornění: baterie a nabíječka nejsou součástí sady, je nutné je dokoupit zvlášť. Vlastnosti:- automatické čerpadlo, není nutné ruční zvyšování tlaku- průhledná nádrž se stupnicí pro snadnou kontrolu- individuálně nastavitelná tryska z mosazi- teleskopická tyč z nerezové oceli- kryt baterie zajišťuje ochranu proti vniknutí vody- stříkací tyč s uzamykatelným ovládacím tlačítkem- velký kovový držák na nádrži pro snadné otevírání a zavírání- polstrovaný popruh pro zpříjemnění práce- využití: Pesticidy / hnojiva / herbicidy Technické parametry:- max. objem nádrže: 3.5 l- objem nádrže: 3.8 l- max. teplota kapaliny: 40 °C- průtok: 60 l/h- délka tlakové hadice: 140 cm Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 2.2 kg- hrubá hmotnost: 3.12 kg- rozměry samostatného balení: 345 mm x 222 mm x 300 mm Hodně prodávaný produkt Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/35 Li-Solo, nádrž 3,5 litru – Einhell Expert lze nakoupit snadno u nás ve známé kategorii zahradní doplňky. Prozkoumejte akční zboží ze zmíněné sekce za výborné peníze! To ovšem není všechno, máme toho více. Máme v nabídce další kvalitní zboží od značky Einhell. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Einhell má ve stále nabídkce vynikající zboží Však to vidíte sami.

Diskontní produkt Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/35 Li-Solo, nádrž 3,5 litru - Einhell Expert od značky se skvělou pověstí Einhell je dostupný online napořád výhodně. K sehnání zrovna v akci za 1 981 Kč.