Jednoruční svěrka 600 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá – BESSEY EZS

Jednoruční svěrka 600 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá - BESSEY EZS od společnosti BESSEY jednoduše můžete sehnat... více informací »
Jednoruční svěrka 600 x 80 mm
Značka: BESSEY
1 072 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoruční svěrka 600 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá - BESSEY EZS od společnosti BESSEY jednoduše můžete sehnat...

Jednoruční svěrka 600 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá – BESSEY EZS od společnosti BESSEY jednoduše můžete sehnat zrovna dneska za výprodejovou cenu. Svěrka s jednoručním upínacím mechanismem, pro upínání a rozpínání, rozměry 600×80 mm – BESSEY EZS60-8Velmi praktický nástroj s křížovým prizmatem pro uchycení kulatých i hranatých profilů např. při svařování, tesařských pracích apod.Promyšlená konstrukce umožňuje snadné přestavění svěrky na rozpínák, a to pouhým stisknutím uvolňovacího tlačítka pevného ramene (bez nutnosti použití nářadí).Navrženo s ohledem na komfortní a bezpečnou obsluhu: kvalitní plastová dvoukomponentní rukojeť s pákou posuvu je bezpečně ovladatelná, z obou stran je uvolňovací tlačítko.Kvalitní produkt: pevné i posuvné rameno je z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, profilovaná vodicí tyč je ocelová. Posuvný mechanismus je chráněn plastovým pouzdrem.

Tento nejprodávanější produkt Jednoruční svěrka 600 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá - BESSEY EZS od spolehlivé značky BESSEY získáte bezpečně online ve výhodné akci. Nyní můžete mít za 1 072 Kč.