Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3, větší, pro dvousloupové a nůžkové zvedáky

Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3, větší, pro dvousloupové a nůžkové zvedáky originál od výrobce BOCK snadno můžete... více informací »
Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3
Značka: BOCK
2 637 Kč
Přejít do obchodu »
Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3, větší, pro dvousloupové a nůžkové zvedáky originál od výrobce BOCK snadno můžete...

Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3, větší, pro dvousloupové a nůžkové zvedáky originál od výrobce BOCK snadno můžete pořídit zrovna výhodně! Zvedací adaptér pro umístění elektromobilu Tesla 3 na nůžkový nebo dvousloupový zvedák, větší rozměr pro podložky 140-160 mm – Ferdus 10.354Speciální přípravek značky BÖCK určený pro bezpečné zvednutí vozu – standardní gumové podložky většiny zvedáků jsou příliš široké pro zvedací body Tesly (zasahují do oblasti ochranného krytu a samotné baterie, čímž hrozí její poničení). Použití na dvousloupovém zvedáku:Adaptér se umístí přímo na gumovou podložku zvedáku (vhodný pro průměr 140-160 mm). Místo uprostřed adaptéru je zvedací bod. Po práci je adaptér lehce demontovatelný. Díky celkové výšce 13 mm je vhodný pro standardní i stroje se se zvýšenou zvedací kapacitou. Použití na nůžkovém zvedáku:Adaptér se umístí na gumový blok na zvedáku (vhodný pro bloky s průměrem do 160 mm). Vystouplý střed adaptéru musí být umístěn nad otvorem bodu zvedání. Pokud vzdálenost mezi vozidlem a zvedací platformou zvedáku není dostatečná pro gumový blok a adaptér, doporučuje se pro najíždění použít rampa výšky 50 mm (kat. číslo 10.329). Použití na menším přenosném zvedáku:Adaptér se umístí na kovovou desku nebo gumovou podložku zvedáku (vhodný pro přenosné zvedáky s nosnou plochou o průměru 140-160 mm). Technické parametry:Hmotnost: 0,5 kgPoužití pro: podložky průměru 140-160 mmMateriál: vysoce pevná kovová deska a pogumovaná podložka
Tento žádaný produkt najdete nyní tu na stránkách v oblíbené sekci zvedáky. Nyní můžete najít další zboží ze zmíněné kategorie v akci. Mezi zákazníky oblíbená značka BOCK prodává kvalitní produkty. Nakupujte výhoděn u nás!

Kvalitní a žádaný výrobek Adaptér pro zvedání vozů Tesla 3, větší, pro dvousloupové a nůžkové zvedáky od dodavatele s dlouholetou historií BOCK lze sehnat právě teď za extra cenu. Akční ceny od 2 637 Kč.