Aku nůžky na keře a trávu GC-CG 3,6 Li, baterie 1500 mAh – Einhell Classic

Aku nůžky na keře a trávu GC-CG 3,6 Li, baterie 1500 mAh - Einhell Classic od kvalitního výrobce Einhell můžete získat... více informací »
Aku nůžky na keře a trávu GC-CG 3
Značka: Einhell
1 257 Kč
Přejít do obchodu »
Aku nůžky na keře a trávu GC-CG 3,6 Li, baterie 1500 mAh - Einhell Classic od kvalitního výrobce Einhell můžete získat...

Aku nůžky na keře a trávu GC-CG 3,6 Li, baterie 1500 mAh – Einhell Classic od kvalitního výrobce Einhell můžete získat momentálně se slevou. Bateriové – akumulátorové nůžky na úpravu keřů a trávníku, se dvěma čepelemi, teleskopickou tyčí, pojezdovými koly a 3,6V baterií 1500 mAh Li-Ion – Einhell Classic GC-CG 3,6 LiPraktický a kompaktní přístroj, díky kterému jde zastřihávání okrajů trávníků, křovin a keřů hezky od ruky. Bezpečnostní spínač na rukojeti, který lze pohodlně ovládat jednou rukou, zamezuje nechtěnému spuštění.Vysoce kvalitní a odolné čepele dosahují při řezání dobrých výsledků a lze je vyměnit bez použití nářadí v několika jednoduchých krocích. Přístroj je vybaven nástavci na stříhání trávy a zastřihávání keřů.Měkký úchop zajišťuje příjemné a pevné držení. Díky teleskopické tyči s koly lze nůžky na trávu snadno vést ve vzpřímené poloze. Vlastnosti:- bezpečnostní spínač- čepel na stříhání trávy- čepel na zastřižení keřů- výměna čepele bez použití nářadí- teleskopická tyč- pojezdová kola pro snadné vedení- měkký úchop Technické parametry:- max. doba provozu: 60 min- doba nabíjení: 3-5 h- záběr nože na sekání trávy: 7 cm- záběr nože křovinořezu: 10 cm- tloušťka řezu: 8 mm- vzdálenost mezi zuby: 8 mm- baterie: 3.6 V | 1500 mAh | Li-Ion Logistické parametry:- délka: 900 mm- šířka: 160 mm- výška: 90 mm- hrubá hmotnost balení: 1.81 kg- hmotnost výrobku: 0.69 kg Kvalitní a žádaný produkt máte možnost nakoupit rovněž na stránkách ve známé rubrice nůžky na živý plot. Máme pro vás parádní produkty ve zmíněné sekci jednoduše online. Tato vyjímečná značka Einhell svým zákazníkům dodává kvalitní produkty A tady je důkaz.

Designový výrobek Aku nůžky na keře a trávu GC-CG 3,6 Li, baterie 1500 mAh - Einhell Classic originál od výrobce Einhell jde získat právě zde extra výhodně. Právě teď jen za 1 257 Kč.