Aku nůžky na keře a trávu GE-CG 7,2 Li, baterie 1500 mAh – Einhell Expert

Aku nůžky na keře a trávu GE-CG 7,2 Li, baterie 1500 mAh - Einhell Expert od oblíbené značky Einhell můžete získat momentálně... více informací »
Aku nůžky na keře a trávu GE-CG 7
Značka: Einhell
1 754 Kč
Přejít do obchodu »
Aku nůžky na keře a trávu GE-CG 7,2 Li, baterie 1500 mAh - Einhell Expert od oblíbené značky Einhell můžete získat momentálně...

Aku nůžky na keře a trávu GE-CG 7,2 Li, baterie 1500 mAh – Einhell Expert od oblíbené značky Einhell můžete získat momentálně opravdu levně! Bateriové – akumulátorové nůžky na úpravu keřů a trávníku, se dvěma čepelemi a 7,2V baterií 1500 mAh Li-Ion – Einhell Expert GE-CG 7,2 LiVysoce kvalitní a praktický přístroj, díky kterému jde péče o okraje trávníků, křoviny a keře hezky od ruky. Bezpečnostní spínač na rukojeti, který lze pohodlně ovládat jednou rukou, zamezuje nechtěnému spuštění. Vysoce kvalitní, odolné čepele jsou řezané laserem, při řezání dosahují velmi dobrých výsledků a lze je vyměnit bez použití nářadí v několika jednoduchých krocích.Přístroj je vybaven nástavci na stříhání trávy a zastřihávání keřů. Vlastnosti:- bezpečnostní spínač- čepel na stříhání trávy- čepel na zastřižení keřů- výměna čepele bez použití nářadí- čepele řezané laserem- ergonomická rukojeť Technické parametry:- max. doba provozu: 85 min- doba nabíjení: 2 h- záběr nože na sekání trávy: 85 mm- záběr nože křovinořezu: 130 mm- tloušťka řezu křovinořezu: 8 mm- vzdálenost mezi zuby křovinořezu: 8 mm- baterie: 7.2 V | 1500 mAh | Li-Ion Logistické parametry:- délka: 305 mm- šířka: 110 mm- výška: 130 mm- hrubá hmotnost balení: 1.28 kg- hmotnost výrobku: 0.65 kg Tento designový produkt Aku nůžky na keře a trávu GE-CG 7,2 Li, baterie 1500 mAh – Einhell Expert je k sehnání právě teď na našich stránkách zařazený v sekci nůžky na živý plot. Podívejte se na zcela nové kousky z naší sekce ve výprodejové akci! Tento výrobce Einhell představuje top produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To není vše, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další skvělé kousky od značky Einhell. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi oblíbený produkt Aku nůžky na keře a trávu GE-CG 7,2 Li, baterie 1500 mAh - Einhell Expert od známé značky Einhell je k získání tady a teď výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 1 754 Kč.