Aku nůžky na živý plot a prořezávací pila GE-HC 18 Li T-Solo, 1820 mm Einhell Expert Plus

Aku nůžky na živý plot a prořezávací pila GE-HC 18 Li T-Solo, 1820 mm Einhell Expert Plus od společnosti se zárukou kvality... více informací »
Aku nůžky na živý plot a prořezávací pila GE-HC 18 Li T-Solo
Značka: Einhell
4 008 Kč5 205 Kč Sleva -22%
Přejít do obchodu »
Aku nůžky na živý plot a prořezávací pila GE-HC 18 Li T-Solo, 1820 mm Einhell Expert Plus od společnosti se zárukou kvality...

Aku nůžky na živý plot a prořezávací pila GE-HC 18 Li T-Solo, 1820 mm Einhell Expert Plus od společnosti se zárukou kvality Einhell můžete nakoupit právě teď u nás za super cenu. Bateriový – akumulátorový multifunkční přístroj na prořezávání větví a úpravu živého plotu, teleskopická (výsuvná) rukojeť 1820 mm, lišta a řetěz Oregon – Einhell Expert Plus GE-HC 18 Li T-SoloVýkonný víceúčelový aku nástroj řady Power X-Change, který ze stoje na zemi umožňuje snadno a bez závislosti na kabelu seříznout vyšší větve a vysoké živé ploty. Kovová převodovka zároveň zajišťuje dlouhou životnost a vysoce kvalitní lišta a řetěz značky Oregon čisté výsledky řezání.Nástavec otočný v rozsahu 90° umožňuje snadné horizontální řezání. Ozubený doraz zabraňuje sklouznutí při řezání. Automatické mazání prostřednictvím olejové nádrže průběžně ošetřuje řetěz. V případě potřeby jej lze napnout a vyměnit bez použití nářadí díky praktickému napínání. Záchytný čep spolehlivě zabraňuje nechtěnému sklouznutí řetězu z lišty. Nože vyrobené z laserem řezané a diamantem broušené oceli zajišťují čisté výsledky řezání.Nůžky lze bezpečně a pohodlně přepravovat a skladovat v odolném pouzdře. Plynule od 880 mm do 1820 mm posuvnou teleskopickou tyč lze přesně nastavit na požadovanou pracovní výšku. Rovněž plynule nastavitelnou přídavnou rukojeť si každý uživatel přizpůsobí pomocí praktického rychloupínacího zámku. Aby bylo možné provádět obtížné řezy ve výšce čistě a přesně, lze hlavu motoru naklánět do 7 poloh a hlavní rukojeť do 4, a přizpůsobit je tak každé pracovní situaci.Upozornění: baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky, nutno objednat zvlášť. Vlastnosti:- nástavec otočný v rozsahu 90 ° pro snadné horizontální řezání- hlavu motoru lze sklopit do 7 poloh- hlavní rukojeť lze sklopit do 4 poloh- plynule posuvná hliníková teleskopická tyč (880–1820 mm)- nastavitelná přídavná rukojeť s rychloupínacím zámkem- kovová převodovka pro dlouhou životnost- vysoce kvalitní řetěz a lišta OREGON- napínání a výměna řetězu bez použití nářadí- nože z oceli řezané laserem a broušené diamantem- odolné pouzdro pro uskladnění a přepravu- popruh- olejová nádrž pro automatické mazání řetězu- dodáváno bez baterie a bez nabíječky (prodává se samostatně) Technické parametry:- délka lišty řetězové pily: 200 mm- rychlost řezání řetězové pily: 3.76 m/s- max. délka řezu nůžek na živý plot: 400 mm- vzdálenost mezi zuby: 16 mm- počet řezů za minutu: 1700 min^-1 Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 3.9 kg- hrubá hmotnost balení: 6.9 kg Tento akční produkt Aku nůžky na živý plot a prořezávací pila GE-HC 18 Li T-Solo, 1820 mm Einhell Expert Plus naleznete právě zde na našem webu v rubrice nůžky na živý plot. Nyní pořídíte parádní produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento velmi žádaný produkt Aku nůžky na živý plot a prořezávací pila GE-HC 18 Li T-Solo, 1820 mm Einhell Expert Plus originál od výrobce Einhell je k dostání právě teď u nás skutečně levně. Teď za akční cenu 4 008 Kč.