Aku nůžky na živý plot GE-CH 1855/1 Li-Solo, lišta 620 mm – Einhell Expert Plus

Aku nůžky na živý plot GE-CH 1855/1 Li-Solo, lišta 620 mm - Einhell Expert Plus od našeho výrobce Einhell snadno získáte na... více informací »
Aku nůžky na živý plot GE-CH 1855/1 Li-Solo
Značka: Einhell
2 144 Kč2 614 Kč Sleva -17%
Přejít do obchodu »
Aku nůžky na živý plot GE-CH 1855/1 Li-Solo, lišta 620 mm - Einhell Expert Plus od našeho výrobce Einhell snadno získáte na...

Aku nůžky na živý plot GE-CH 1855/1 Li-Solo, lišta 620 mm – Einhell Expert Plus od našeho výrobce Einhell snadno získáte na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Bateriové – akumulátorové nůžky na úpravu živého plotu, tzv. plotostřih, délka lišty 620 mm, ve skladovacím pouzdře – Einhell Expert Plus GE-CH 1855/1 Li-SoloVelmi výkonný přístroj, které dokáže dobře posloužit nezávisle na připojení do sítě při péči o živé ploty, keře a křoviny na velkých pozemcích a v zahrádkářských koloniích. Kovová převodovka zajišťuje dlouhou životnost a nože vyrobené z laserem řezané a diamantem broušené oceli zajišťují čisté výsledky stříhání. Při uvolnění jednoho ze spínačů integrovaný obouruční bezpečnostní spínač zastaví čepele za méně než 1 sekundu. Nože jsou chráněny hliníkovým krytem čepele.Přední rukojeť je nastavitelná, zadní otočná, nůžky na živý plot jsou tak velmi praktické a lze je optimálně přizpůsobit každé pracovní situaci. Ochrana proti nárazům je opatřena otvorem pro montáž na stěnu, díky čemuž jsou nůžky na živý plot během okamžiku uloženy tak, aby nezabíraly příliš místa.Nástroj lze bezpečně a pohodlně přepravovat nebo skladovat v odolném pouzdře.Upozornění: dodávka neobsahuje baterii a nabíječku, nutno objednat zvlášť. Vlastnosti:- nože z oceli řezané laserem a broušené diamantem- nastavitelná přídavná rukojeť- otočná rukojeť-kovová převodovka pro dlouhou životnost- 2ruční bezpečnostní spínač- hliníkový kryt čepele- ochrana proti nárazům s držákem pro montáž na zeď- odolné pouzdro pro uskladnění a přepravu- dodáváno bez baterie a bez nabíječky (prodává se samostatně) Technické parametry:- řezná délka: 55 cm- délka lišty: 620 mm- vzdálenost mezi zuby: 18 mm- počet řezů za minutu: 2200 min^-1 Logistické parametry:- délka: 999 mm- šířka: 120 mm- výška: 170 mm- hrubá hmotnost balení: 3.02 kg- hmotnost výrobku: 2.44 kgDiskontní kousek máte možnost sehnat rovněž na našem webu v rubrice nůžky na živý plot. Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu. Populární výrobce Einhell představuje prvotřídní produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Unikátní a žádaný produkt Aku nůžky na živý plot GE-CH 1855/1 Li-Solo, lišta 620 mm - Einhell Expert Plus s pečetí kvality od značky Einhell máte možnost pořídit u nás právě opravdu výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 2 144 Kč.