Aku nůžky na živý plot GE-CH 36/65 Li-Solo, lišta 720 mm – Einhell Expert

Aku nůžky na živý plot GE-CH 36/65 Li-Solo, lišta 720 mm - Einhell Expert od výrobce s dobrým jménem Einhell je k dispozici zde... více informací »
Aku nůžky na živý plot GE-CH 36/65 Li-Solo
Značka: Einhell
3 496 Kč4 262 Kč Sleva -17%
Přejít do obchodu »
Aku nůžky na živý plot GE-CH 36/65 Li-Solo, lišta 720 mm - Einhell Expert od výrobce s dobrým jménem Einhell je k dispozici zde...

Aku nůžky na živý plot GE-CH 36/65 Li-Solo, lišta 720 mm – Einhell Expert od výrobce s dobrým jménem Einhell je k dispozici zde teď právě za parádní cenu. Bateriové – akumulátorové nůžky na úpravu živého plotu, tzv. plotostřih, délka lišty 720 mm, s krytem čepele – Einhell Expert GE-CH 36/65 Li-SoloVýkonný a bezdrátový nástroj, který poskytuje neomezenou svobodu při práci na zahradě a v domácnosti. Navrženy jako člen vysoce výkonné řady Power X-Change, všechny dobíjecí baterie v systémové řadě lze flexibilně a bez omezení používat v pracovních a zahradních nástrojích z této řady. Napájeno dvěma 18 V bateriemi.Prořezává živé ploty, keře a křoví s rychlostí až 2700 řezů za minutu a délkou řezací lišty 720 milimetrů. Čepele jsou vyrobeny z laserem broušené a diamantem broušené oceli a jsou stejně jako kovová převodovka konstruovány pro dlouhou životnost. Otočná rukojeť a ergonomická štíhlá přední rukojeť s mikrospínačem usnadňují práci. K dispozici je praktický sběrač odřezků.Nůžky mají hliníkový kryt pro čepele a součástí výrobku je také ochranný kryt proti nárazu s držákem pro zavěšení na zeď a robustní ochranný kryt pro skladování a přepravu.Upozornění: dodáváno bez baterie a bez nabíječky, nutno objednat zvlášť. Vlastnosti:- člen rodiny Power X-Change, nutné baterie 2x18V- čepele vyrobené z laserem broušené a diamantem broušené oceli- otočná rukojeť- ergonomická malá přední rukojeť s mikrospínačem- kovové převody pro dlouhou životnost- sběrač odřezků- hliníkový kryt čepele- ochrana proti nárazu s držákem pro montáž na zeď- robustní kryt čepele pro skladování a přepravu- dodáváno bez baterie a nabíječky (k dispozici samostatně) Technické parametry:- délka lišty: 720 mm- řezná délka: 650 mm- vzdálenost mezi zuby: 30 mm- počet řezů za minutu: 2700 min^-1 Logistické parametry:- délka: 1172 mm- šířka: 230 mm- výška: 203 mm- hrubá hmotnost balení: 5.6 kg- hmotnost výrobku: 4 kg
Tento kvalitní a žádaný kousek Aku nůžky na živý máte možnost sehnat snadno na webu v oblíbené rubrice nůžky na živý plot! Podívejte se na ostatní produkty ze zmíněné rubriky za super ceny.

Zcela unikátní produkt Aku nůžky na živý plot GE-CH 36/65 Li-Solo, lišta 720 mm - Einhell Expert s osvědčenou značkou Einhell je k sehnání na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně výhodně za 3 496 Kč.