Aku šroubovák TE-DY 18 Li-Solo, v boxu – Einhell Expert

Aku šroubovák TE-DY 18 Li-Solo, v boxu - Einhell Expert od předního výrobce Einhell je k dispozici bezpečně online za outletovou... více informací »
Aku šroubovák TE-DY 18 Li-Solo
Značka: Einhell
1 911 Kč2 329 Kč Sleva -17%
Přejít do obchodu »
Aku šroubovák TE-DY 18 Li-Solo, v boxu - Einhell Expert od předního výrobce Einhell je k dispozici bezpečně online za outletovou...

Aku šroubovák TE-DY 18 Li-Solo, v boxu – Einhell Expert od předního výrobce Einhell je k dispozici bezpečně online za outletovou cenu! Bateriový – akumulátorový šroubovák, s LED osvětlením a sponou za opasek, v plastovém E-boxu – Einhell Expert TE-DY 18 Li-SoloAku šroubovák poskytuje přesný a silný výkon při renovačních a restaurátorských pracích, daleko od jakékoli zásuvky. Jako člena rodiny Power X-Change jej lze bez omezení používat a kombinovat se všemi bateriemi z této řady.Přesná hloubka je zajištěna pomocí nastavitelného hloubkového dorazu. Nastavitelný nepřetržitý provoz umožňuje práci bez únavy. Integrovaná tlaková spojka rovněž umožňuje uživatelsky přívětivé šroubování. Krátký, lehký design s ergonomicky tvarovanými měkkými povrchy rukojetí zajišťuje usnadňuje práci s ním, což zkušený kutil ocení. Díky LED osvětlení akumulátorového šroubováku můžete optimálně pracovat i v tmavých oblastech. Výměna bitů je rychlá a intuitivní díky magnetickému držáku bitů (6,35 mm / 1/4″).Součástí vybavení je praktická spona na opasek, která umožňuje dočasné odložení akumulátorového šroubováku mezi jednotlivými operacemi. Dodává se v praktickém a univerzálním E-Boxu.Upozornění: baterie a nabíječka nejsou součástí balení, nutno koupit samostatně. Vlastnosti:- člen rodiny Power X-Change- přesné nastavení hloubky díky nastavitelnému hloubkovému dorazu- práce bez únavy díky nastavitelnému nepřetržitému provozu integrovaná tlaková spojka pro snadné šroubování- krátké, lehké provedení s ergonomickým měkkým povrchem- LED osvětlení pro optimální provoz v tmavých oblastech- rychlá a intuitivní výměna bitů díky magnetickému držáku na bity- včetně praktické spony na opasek pro bezpečné odložení mezi pracemi- dodáváno v praktickém a univerzálním E-boxu Technické parametry:- stejnosměrné napětí: 18 V- volnoběžné otáčky: 0 min^-1 – 4000 min^-1- držák nástrojů: Bit holder (6,35mm / 1/4″) Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 0.98 kg- hrubá hmotnost: 2.8 kg- rozměry samostatného balení: 347 mm x 111 mm x 335 mm
Tento oblíbený produkt Aku šroubovák TE-DY 18 Li-Solo, v boxu – Einhell Expert lze získat snadno tu v kategorii aku vrtačky! Podívejte se na další zboží z této oblíbené sekce za super ceny! Významný výrobce Einhell vám představuje vynikající sortiment. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také více kvalitních produktů značky Einhell. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Aku šroubovák TE-DY 18 Li-Solo, v boxu - Einhell Expert od odblíbeného výrobce Einhell jednoduše najdete momentálně v naši nabídce výhodně. Právě teď za cenu 1 911 Kč.