Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/75 Li-Solo, nádrž 7.5 litru – Einhell Expert

Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/75 Li-Solo, nádrž 7.5 litru - Einhell Expert od našeho známého výrobce Einhell máte možnost... více informací »
Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/75 Li-Solo
Značka: Einhell
2 186 Kč2 665 Kč Sleva -17%
Přejít do obchodu »
Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/75 Li-Solo, nádrž 7.5 litru - Einhell Expert od našeho známého výrobce Einhell máte možnost...

Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/75 Li-Solo, nádrž 7.5 litru – Einhell Expert od našeho známého výrobce Einhell máte možnost koupit u nás teď až neuvěřitelně levně. Bateriový – akumulátorový postřikovač (rozprašovač) na kapaliny, s automatickým čerpadlem a teleskopickou tyčí – Einhell Expert GE-WS 18/75 Li-SoloPřístroj patří do neomezeně inovativní rodiny Power X-Change: každá baterie z řady PXC může být kombinována s jakýmkoli zařízením PXC. Tlakový postřikovač je praktickým pomocníkem pro svěží zeleň na zahradě a podporuje rovnoměrné používání pesticidů, hnojiv a prostředků na ničení plevele a dalších kapalin.Vybaveno automatickým čerpadlem, které pracuje s tlakem 2,5 baru a čerpá tak až 1 litr za minutu – není nutné ruční zvyšování tlaku. Stupnice v průhledné nádrži nabízí na první pohled kontrolu hladiny 7,5litrové nádrže. Velké kovové držáky na nádrži jsou navrženy pro snadné otevírání a zavírání. Mosazná tryska pro aplikaci je individuálně nastavitelná, teleskopický nástavec je vyroben z nerezové oceli a je vybaven uzamykatelným ovládacím tlačítkem.Polstrovaný ramenní popruh zajišťuje pohodlné nošení a práci bez únavy. Kryt baterie poskytuje ochranu před stříkající vodou.Upozornění: baterie a nabíječka nejsou součástí balení, nutno koupit zvlášť. Vlastnosti:- automatické čerpadlo, není nutné ruční zvyšování tlaku- průhledná nádrž se stupnicí pro snadnou kontrolu stavu- individuálně nastavitelná mosazná tryska- teleskopická tyč z nerezové oceli- kryt baterie – ochrana proti vniknutí vody- stříkací tyč s uzamykatelným ovládacím tlačítkem- velký kovový držák na nádrži pro snadné otevírání a zavírání- polstrovaný ramenní popruh pro práci bez únavy- použití: pesticidy / hnojiva / přípravky na ničení plevelů, další kapaliny Technické parametry:- max. objem nádrže: 7.5 L- objem nádrže: 8.2 L- max. teplota kapaliny: 40 °C- průtok: 60 L/h- délka tlakové hadice: 140 cm Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 2.41 kg- hrubá hmotnost: 3.4 kg- rozměry balení: 345 mm x 222 mm x 382 mmTento velmi oblíbený výrobek Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/75 Li-Solo, nádrž lze zakoupit právě zde tu na našem webu v oblíbené sekci zahradní doplňky. Podívejte se na kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu. To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další prověřené produkty značky Einhell. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární značka Einhell svým zákazníkům nabízí skvělé zboží. A to ještě není vše!

Velmi žádaný produkt Aku tlakový postřikovač GE-WS 18/75 Li-Solo, nádrž 7.5 litru - Einhell Expert od známého výrobce Einhell pohodlně pořídíte momentálně na našich stránkách opravdu výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 186 Kč.