Aku vrtací šroubovák TE-CD 12 X-Li, 2x baterie 1300 mAh a rychlonabíječka – Einhell Expert

Aku vrtací šroubovák TE-CD 12 X-Li, 2x baterie 1300 mAh a rychlonabíječka - Einhell Expert od dodavatele kvalitních produktů Einhell... více informací »
Aku vrtací šroubovák TE-CD 12 X-Li
Značka: Einhell
2 234 Kč2 724 Kč Sleva -17%
Přejít do obchodu »
Aku vrtací šroubovák TE-CD 12 X-Li, 2x baterie 1300 mAh a rychlonabíječka - Einhell Expert od dodavatele kvalitních produktů Einhell...

Aku vrtací šroubovák TE-CD 12 X-Li, 2x baterie 1300 mAh a rychlonabíječka – Einhell Expert od dodavatele kvalitních produktů Einhell dostanete v naší internetové nabídce až neuvěřitelně levně! Bateriový – akumulátorový šroubovák a vrtačka, v sadě se 2 bateriemi a rychlonabíječkou v přepravním kufříku – Einhell Expert TE-CD 12 X-LiVrtací aku šroubovák je spolehlivý a mnohostranně využitelný přístroj pro domácí kutily, který se projeví jako užitečný pomocník při mnoha pracích spojených s vrtáním a šroubováním v domě, dílně a garáži.Jeho robustní dvoustupňová kovová převodovka s pravým a levým chodem zajišťuje optimální přenos energie výkonného motoru s vysokým točivým momentem, který je napájen silnou lithium-iontovou baterií se systémem managementu baterií. Díky elektronické regulaci otáček, kterou lze jemně dávkovat, a nastavení točivého momentu se šroubovák optimálně přizpůsobí požadavkům materiálu a šroubů.Jednoruční rychloupínací sklíčidlo a automatická aretace vřetena umožňují výměnu nástroje bez použití nářadí doslova obratem ruky, zatímco funkce rychlého zastavení zabraňuje nechtěnému doběhu po uvolnění ovládacího spínače. Štíhlý, ergonomický design s měkkým úchopem umožňuje optimální manipulaci s přístrojem. Díky odnímatelnému sklíčidlu lze navíc konstrukci zkrátit a snížit hmotnost přístroje. Integrované LED světlo vždy zajišťuje dokonalou viditelnost obrobku.Součástí dodávky je 10dílná sada vysoce kvalitních bitů (S2), rychlonabíječka a přídavná druhá lithium-iontová baterie. V praktickém přepravním a úložném kufříku je kladivo TE-CD 12 X-Li řádně a bezpečně uložené. Vlastnosti:- lithium-iontová baterie se systémem managementu baterie- díky odnímatelnému sklíčidlu je konstrukce kratší a lehčí- 2stupňová převodovka pro výkonné vrtání a šroubování- výkonný motor pro vysoký točivý moment- robustní kovová převodovka- 1hodinová rychlonabíječka- jednoruční rychloupínací vrtací sklíčidlo- automatická aretace vřetena- rychlé zastavení- jemně dávkovaná elektronická regulace otáček- nastavení točivého momentu- chod vpravo a vlevo- světlo LED- štíhlý design s měkkým úchopem- ergonomicky krátký design- včetně druhé Lithium-iontové baterie a 10dílné sady vysoce kvalitních bitů (S2)- přepravní a úložný kufřík Technické parametry:- baterie: 12 V | 1300 mAh | Li-Ion- doba nabíjení: 1 h- počet rychlostních stupňů: 2- volnoběžné otáčky (rychlostní stupeň 1): 0-350 min^-1- volnoběžné otáčky (rychlostní stupeň 2): 0-1300 min^-1- max. točivý moment tvrdý: 25 Nm- počet stupňů točivého momentu: 18- sklíčidlo: 10 mm | single sleeve- počet baterií: 2 Logistické parametry:- délka: 330 mm- šířka: 265 mm- výška: 95 mm- hrubá hmotnost balení: 2.65 kg- hmotnost výrobku: 1.01 kg Zajímavý kousek Aku vrtací šroubovák TE-CD 12 X-Li, 2x baterie 1300 jde získat právě nyní na našem webu v kategorii aku vrtačky. Vyberte si jiné produkty z této populární sekce z pohodlí domova!

Žádaný produkt Aku vrtací šroubovák TE-CD 12 X-Li, 2x baterie 1300 mAh a rychlonabíječka - Einhell Expert od značky s tradicí a dobrou pověstí Einhell snadno pořídíte v naší internetové nabídce téměř zdarma! Stojí teď u nás 2 234 Kč.