Aroma difuzér Vulcan 350 ml, tmavé dřevo – SIXTOL

Super kus Aroma difuzér Vulcan 350 ml, tmavé dřevo - SIXTOL lze koupit bez problémů tady na našem webu umístěný v rubrice aroma... více informací »
Aroma difuzér Vulcan 350 ml
Značka: SIXTOL
593 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Super kus Aroma difuzér Vulcan 350 ml, tmavé dřevo – SIXTOL lze koupit bez problémů tady na našem webu umístěný v rubrice aroma difuzéry. Nyní si můžete pořídit nové produkty z této rubriky za nejnižší cenu!
Aroma difuzér Vulcan 350 ml, tmavé dřevo – SIXTOL originál od výrobce SIXTOL můžete získat právě dnes až neuvěřitelně levně. Aroma difuzér (zvlhčovač vzduchu) Vulcan 350 ml, v designu tmavého dřeva, pro domácnost a kancelář – SIXTOL SX4011Přístroj přeměňuje vodu na jemnou páru. Když se do vody přidá několik kapek esenciálního oleje, aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní kancelář i domácnost. Díky atraktivnímu designu s imitací tmavého dřeva je difuzér také stylový interiérový doplněk.Vhodné pro aromaterapii, chromoterapii (terapie pomocí světla). Barvu osvětlení na přístroji lze vybrat a nastavit napevno (celou dobu svítí jedna barva), na její automatickou změnu po určitém časovém intervalu, popř. ji zcela vypnout.Pro provoz tohoto aroma difuzéru nejsou třeba vatové tyčinky. Při zcela plné nádobce na vodu vydrží přístroj fungovat cca 6-8 hodin, po jejím odpaření se difuzér vypne.Technické parametry:Objem zásobníku: 350 mlProvozní napětí: DC 24 V/0,5 A / 110-250 V 50/60 hzPříkon: 12 WUltrasonická frekvence: 2,4 MHzRozměry: 167 x 220 mmOdpařování: 45-60 ml/hodRozsah: 12-20 m2Hlučnost: