Přípravek pro demontáž airbagů Opel Insignia, Astra, zahnutý – BGS 8976

Přípravek pro demontáž airbagů Opel Insignia, Astra, zahnutý - BGS 8976 od oblíbené značky BGS technic jednoduše pořídíte na... více informací »
Přípravek pro demontáž airbagů Opel Insignia
Značka: BGS technic
131 Kč
Přejít do obchodu »
Přípravek pro demontáž airbagů Opel Insignia, Astra, zahnutý - BGS 8976 od oblíbené značky BGS technic jednoduše pořídíte na...

Přípravek pro demontáž airbagů Opel Insignia, Astra, zahnutý – BGS 8976 od oblíbené značky BGS technic jednoduše pořídíte na našich stránkách teď za skvělou cenu! Nástroj na uvolnění airbagu řidiče, zahnutá čepel, pro vozidla Opel – BGS technic 8976Určeno pro snadnou a bezpečnou demontáž airbagu – zahnutá pracovní část umožňuje dostat se do otvoru v zadní části volantu.Vhodné např. pro vozidla Opel Astra J a Insignia.Tento levný produkt můžete koupit prostě tu na stránkách umístěný v kategorii interiér vozidla! Nyní si můžete koupit kvalitní zboží ze zmíněné sekce za nejnižší cenu. Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Přípravek pro demontáž airbagů Opel Insignia, Astra, zahnutý - BGS 8976 od výrobce se skvělou pověstí BGS technic snadno můžete získat zrovna výhodně. V akci za 131 Kč.