Autopojistka MIDI 40 A šroubovací, zelenomodrá – ASTA

Autopojistka MIDI 40 A šroubovací, zelenomodrá - ASTA od společnosti se zárukou kvality ASTA je k dostání v naší internetové... více informací »
Autopojistka MIDI 40 A šroubovací
Značka: ASTA
21 Kč
Přejít do obchodu »
Autopojistka MIDI 40 A šroubovací, zelenomodrá - ASTA od společnosti se zárukou kvality ASTA je k dostání v naší internetové...

Autopojistka MIDI 40 A šroubovací, zelenomodrá – ASTA od společnosti se zárukou kvality ASTA je k dostání v naší internetové nabídce pořád výhodně. Pojistka MIDI 40A do palubní elektroinstalace auta, zelenomodrá barva – ASTA A-MIDI40Jmenovité napětí: 32 VUrčeno pro obvody s vyššími proudovými průtoky. Pouzdro z plastu zabraňuje vzniku jiskry při sepnutí pojistek. Montáž pomocí dvou šroubků.
Diskontní výrobek je k získání již dnes na našich stránkách umístěný v sekci elektro – nářadí. Vyberte si ostatní produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny.

Zcela unikátní výrobek Autopojistka MIDI 40 A šroubovací, zelenomodrá - ASTA od dodavatele s dlouholetou historií ASTA lze koupit ještě dnes za výhodné peníze. Nyní za akční cenu 21 Kč.