Autopojistka MIDI 60 A šroubovací, žlutá – ASTA

Autopojistka MIDI 60 A šroubovací, žlutá - ASTA od výrobce s dlouholetou historií ASTA jednoduše můžete získat u nás právě za... více informací »
Autopojistka MIDI 60 A šroubovací
Značka: ASTA
21 Kč
Přejít do obchodu »
Autopojistka MIDI 60 A šroubovací, žlutá - ASTA od výrobce s dlouholetou historií ASTA jednoduše můžete získat u nás právě za...

Autopojistka MIDI 60 A šroubovací, žlutá – ASTA od výrobce s dlouholetou historií ASTA jednoduše můžete získat u nás právě za mimořádně nízkou cenu! Pojistka MIDI 60 A do palubní elektroinstalace auta, žlutá barva – ASTA A-MIDI60Jmenovité napětí: 32 VUrčeno pro obvody s vyššími proudovými průtoky. Pouzdro z plastu zabraňuje vzniku jiskry při sepnutí pojistek. Montáž pomocí dvou šroubků.
Výjimečný kus Autopojistka MIDI 60 A můžete sehnat teď tu na našem webu ve známé sekci elektro – nářadí! Mrkněte na zcela nové produkty z této kategorie na pár kliknutí. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další vybrané produkty značky ASTA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Autopojistka MIDI 60 A šroubovací, žlutá - ASTA od značky ASTA lze koupit zrovna dnes za parádní cenu! Akční ceny od 21 Kč.