Autopojistky MIDI šroubovací, pro vyšší proud, různé varianty – ASTA

Autopojistky MIDI šroubovací, pro vyšší proud, různé varianty - ASTA s pečetí kvality od značky ASTA můžete nakoupit v... více informací »
Autopojistky MIDI šroubovací
Značka: ASTA
21 Kč
Přejít do obchodu »
Autopojistky MIDI šroubovací, pro vyšší proud, různé varianty - ASTA s pečetí kvality od značky ASTA můžete nakoupit v...

Autopojistky MIDI šroubovací, pro vyšší proud, různé varianty – ASTA s pečetí kvality od značky ASTA můžete nakoupit v aktuální nabídce skutečně levně! Pojistky MIDI do palubní elektroinstalace auta, pro vyšší hodnoty proudu – ASTATyp autopojistek používaný v obvodech s vysokými průtoky proudu. Pouzdro z plastu zabraňuje vzniku jiskry při sepnutí pojistek. Do okruhů se upevňují pomocí dvou šroubků.Jmenovité napětí (společné pro všechny varianty: 32 VNa výběr z různých barevně odlišených variant – vyberte si tu, kterou potřebujete.Oblíbený produkt Autopojistky MIDI šroubovací, pro vyšší proud, různé varianty – ASTA jde sehnat v pohodě tady na našich stránkách v oblíbené kategorii elektro – nářadí! Nyní získáte vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu. Významný dodavatel ASTA vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment Udělejte si radost! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od dodavatele ASTA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Autopojistky MIDI šroubovací, pro vyšší proud, různé varianty - ASTA od předního výrobce ASTA máte možnost koupit na našich stránkách nyní levně! Právě teď za cenu 21 Kč.