Baterie Power X-change 18V 4,0 Ah Aku Einhell Accessory

Baterie Power X-change 18V 4,0 Ah Aku Einhell Accessory značky Einhell snadno můžete získat momentálně na webu pořád výhodně.... více informací »
Baterie Power X-change 18V 4
Značka: Einhell
1 657 Kč
Přejít do obchodu »
Baterie Power X-change 18V 4,0 Ah Aku Einhell Accessory značky Einhell snadno můžete získat momentálně na webu pořád výhodně....

Baterie Power X-change 18V 4,0 Ah Aku Einhell Accessory značky Einhell snadno můžete získat momentálně na webu pořád výhodně. Baterie – akumulátor 18 V 4,0 Ah Li-Ion, pro AKU nářadí – Einhell Power X-ChangeUniverzálně použitelné baterie Power X-Change dodávají energii a vytrvalost všem akumulátorovým nástrojům z celé rodiny produktů v zahradě a dílnách. Výhody pro uživatele jsou zřejmé: díky jedné baterii a jedné nabíječce pro všechna zařízení ušetříte nejen značné náklady na nákup, ale univerzální aplikace navíc chrání životní prostředí a zároveň nabízí flexibilitu v domácnosti i na zahradě. Neexistuje také nepořádek nebo chaos s širokou škálou baterií a nabíječek pro každé jednotlivé zařízení.18V 4,0 Ah Power X-Change je základní baterie rodiny Power X-Change a je také vhodná pro použití TWIN-PACK během 36V aplikací. Procesem řízený aktivní systém řízení baterie ABS nepřetržitě sleduje parametry baterie pomocí použitého mikroprocesoru. Tím je zajištěna maximální bezpečnost, optimální výkon zařízení, maximální doba běhu a maximální životnost. Aktuální stav nabití lze zkontrolovat pomocí 3stupňového LED displeje. Pouzdro díky své konstrukci odolává prachu, korozi a mechanickým vlivům. Pryžový povlak poskytuje baterii vysokou úroveň ochrany proti nárazu a dobrou přilnavost. Pomocí přizpůsobeného držadla jej lze snadno sejmout ze všech zařízení. Vlastnosti:- úspora peněz, ochrana životního prostředí a flexibilita- max. bezpečnost, optimální výkon, doba provozu + životnost- svoboda bezdrátového ovládání: Žádné zamotané kabely a volnost pohybu- žádný paměťový efekt díky vysoce kvalitním Li-lon článkům- nízké samovybíjení a vysoký, konstantní výkon- úroveň nabití indikována 3fázovým LED displejem- ochrana proti nárazům a dobře ovladatelné díky pogumovanému pouzdru- snadné odnímání díky rukojeti- pouzdro chráněno proti prachu, korozi a mechanickému poškození- vhodné pro použití TWIN-PACK Technické parametry:- stejnosměrné napětí: 18 V- kapacita baterie: 4 Ah- max. výkon: 900 W- počet baterií: 1 Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 0.67 kg- hrubá hmotnost: 0.71 kg- rozměry samostatného balení: 84 mm x 77 mm x 162 mm
Nový produkt lze zakoupit právě tady na našich stránkách zařazený v rubrice akumulátory a nabíječky. Nyní můžete najít ostatní produkty z této kategorie snadno online. Populární značka Einhell má k dispozici top zboží. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky značky Einhell. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Baterie Power X-change 18V 4,0 Ah Aku Einhell Accessory od oblíbené značky se zárukou kvality Einhell seženete tady a teď za nejnižší cenu! V současnosti za 1 657 Kč.