BOSCH GDS 18 E rázový utahovák s regulací

Ideální pro montáž kol u osobních automobilů, na stavbu lešení a regálové, do dílny, do servisovat a pro šroubování Přímo... více informací »
BOSCH GDS 18 E rázový utahovák s regulací
Značka: Bosch
13 364 Kč
Přejít do obchodu »
Ideální pro montáž kol u osobních automobilů, na stavbu lešení a regálové, do dílny, do servisovat a pro šroubování Přímo...

Ideální pro montáž kol u osobních automobilů, na stavbu lešení a regálové, do dílny, do servisovat a pro šroubování Přímo do betonu a dřeva
Pohodlná manipulace díky rukojetí s tlumicí vložkou a šikovné poloha těžiště díky středové rukojeti
Mimořádně robustní díky kovového krytu příklepového mechanismu
Přesná práce díky předvolbami otáček
Pravý a levý chod na utahováním a povolováním
Jednoduchá výměna nástrojů
Praktický hák pro upevnění
Velmi prodávaný produkt BOSCH GDS 18 E rázový utahovák s regulací můžete sehnat přímo tady na stránkách zařazený v sekci rázové utahováky! Nyní si můžete vybrat zlevněné kusy ze zmíněné rubriky za extra cenu! To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od dodavatele Bosch. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Bosch představuje velmi kvalitní výrobky.! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento neodolatelný kus BOSCH GDS 18 E rázový utahovák s regulací od kvalitní značky Bosch snadno můžete sehnat aktuálně na webu pořád výhodně! Právě teď jen za 13 364 Kč.