BOSCH kuchyňská houbička pro UniversalBrush

Kuchyňská houbička je schopným pomocníkem na téměř všechny druhy nečistot, který navrátí lesk sporáku, troubě, hrncům,... více informací »
BOSCH kuchyňská houbička pro UniversalBrush
Značka: Bosch
230 Kč
Přejít do obchodu »
Kuchyňská houbička je schopným pomocníkem na téměř všechny druhy nečistot, který navrátí lesk sporáku, troubě, hrncům,...

Kuchyňská houbička je schopným pomocníkem na téměř všechny druhy nečistot, který navrátí lesk sporáku, troubě, hrncům, pánvím i dřezům. Houbička je ideální čisticí pomůcka na litinu, ale lze ji rovněž použít na keramiku, porcelán či tvrzené sklo i na odstranění nátěru a rzi. Lze ji snadno připevnit k držáku díky suchému zipu. Houbičky jsou udržitelné, jelikož je lze mýt v myčce při teplotě až 50 °C a opakovaně používat.

Určeno pro akumulátorový kartáč UniversalBrush Oblíbený produkt BOSCH kuchyňská houbička pro máte možnost nakoupit bez problémů tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice pro universalbrush! Máme pro vás ještě další kousky z této oblíbené rubriky za super peníze. U nás nabízíme více, podívejte se také na další skvělé kousky od značky Bosch. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt BOSCH kuchyňská houbička pro UniversalBrush od dodavatele se skvělou pověstí Bosch snadno pořídíte v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 230 Kč.