BOSCH magnetický držák bitů Impact Control (1/4″)

Standardní magnetický univerzální držák Impact Control je dobrou volbou pro všestranné šroubování. Odlehčená konstrukce... více informací »
BOSCH magnetický držák bitů Impact Control (1/4")
Značka: Bosch
246 Kč
Přejít do obchodu »
Standardní magnetický univerzální držák Impact Control je dobrou volbou pro všestranné šroubování. Odlehčená konstrukce...

Standardní magnetický univerzální držák Impact Control je dobrou volbou pro všestranné šroubování. Odlehčená konstrukce umožňuje snadnou manipulaci při provádění různých úloh. Permanentní magnet zajišťuje pevné a bezpečné uchycení používaných nástavců. Univerzální držák je vynikající pomůckou pro veškeré přidržování při používání výkonných nástrojů.
Hodně žádaný produkt BOSCH magnetický držák bitů Impact Control (1/4″) můžete koupit bez obtíží tu na stránkách ve známé kategorii držáky nástavců. Najděte si unikátní produkty z této rubriky za parádní cenu! Populární dodavatel Bosch má v nabídce prvotřídní výrobky. za neuvěřitelně výhodnou cenu. A to je teprve začátek.

Super výrobek BOSCH magnetický držák bitů Impact Control (1/4") od skvělé a známé značky Bosch jde pořídit zde levně! Teď za akční cenu 246 Kč.