Čepice s čelovkou 45 lm, nabíjecí USB, univerzální velikost, černá – SIXTOL

Čepice s čelovkou 45 lm, nabíjecí USB, univerzální velikost, černá - SIXTOL od výrobce se zárukou kvality SIXTOL lze zakoupit... více informací »
Čepice s čelovkou 45 lm
Značka: SIXTOL
261 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Čepice s čelovkou 45 lm, nabíjecí USB, univerzální velikost, černá – SIXTOL od výrobce se zárukou kvality SIXTOL lze zakoupit tady teď právě za výborné peníze. Čepice zimní s čelovou LED svítilnou – čelovkou, se zadní odrazkou, USB dobíjení v černé barvě – SIXTOL SX5014Tzv. kulich pro práci v servisu, dílně apod. i v zimních měsících. LED svítilna – lampička 4x 45 lm vyzařuje jasné světlo, lze nastavit na 3 úrovně svícení: 100 % (doba svícení 100 minut); 75 % (doba svícení 150 minut); 50 % (doba svícení 4 hodiny). V zadní části čepice je odrazka pro zvýšení bezpečnosti při práci (např. přímo na silnici).Napájeno baterií Li-ion 300 mAh, snadné nabíjení přes kabel USB.Světlo lze snadno vyjmout a čepici vyprat.Čas nabíjení: 2-3 hodinyDíky univerzální velikosti se hodí pro většinu hlav.
Tento unikátní produkt Čepice s čelovkou 45 lm, nabíjecí USB, univerzální máte možnost dostat aktuálně tu na našem webu ve známé rubrice osvětlení! Získejte vyjímečné kousky z této populární kategorie za outletovou cenu.