Čerpadlo na naftu a oleje, 12V/60W – SATRA

Čerpadlo na naftu a oleje, 12V/60W - SATRA od výrobce s dobrým jménem SATRA pohodlně dostanete tady a teď právě se slevou!... více informací »
Čerpadlo na naftu a oleje
Značka: SATRA
685 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Čerpadlo na naftu a oleje, 12V/60W – SATRA od výrobce s dobrým jménem SATRA pohodlně dostanete tady a teď právě se slevou! Čerpadlo na naftu a oleje SATRA S-12OSPUrčeno na přečerpávání motorové nafty a olejů.Napájení: 12V/60WOdběr proudu: 5AVýkon: 5l/min (motorová nafta a topný olej); 1l/min (motorový olej při teplotě 40 – 60°C)Délka sací hadice: 1,25 mVnější průměr sací hadice: 6 mmDélka výdejní hadice: 1,5 mVnější průměr výdejní hadice: 12 mmIdeální např. při odsávání nafty z nádrže apod.Snadné napojení na autobaterii pomocí svorek (tzv. krokodýlků). Ovládání kolébkovým přepínačem (ON/OFF).Ideální pro autoservisy, dílny i domácnosti. Díky připojení na akumulátor možno použít přímo na cestě.POZOR: Není určeno k čerpání benzínu, alkoholu a dalších snadno hořlavých kapalin – nebezpečí požáru! Běh naprázdno není povolen!
Vysoce kvalitní produkt lze sehnat teď tady na stránkách ve známé rubrice plničky! Nyní pořídíte skvělé produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci!