Čistící kapalina do ultrazvukových čističek Ultran Fortys 5000 5l

Čistící kapalina do ultrazvukových čističek Ultran Fortys 5000 5l od značky s dlouholetou historií MDtools snadno seženete zde za báječnou cenu.... více informací »
Čistící kapalina do ultrazvukových čističek Ultran Fortys 5000 5l
Značka: MDtools
1 908 Kč
Přejít do obchodu »
Čistící kapalina do ultrazvukových čističek Ultran Fortys 5000 5l od značky s dlouholetou historií MDtools snadno seženete zde za báječnou cenu....

Čistící kapalina do ultrazvukových čističek Ultran Fortys 5000 5l od značky s dlouholetou historií MDtools snadno seženete zde za báječnou cenu. Kyselý koncentrovaný průmyslový čistič řady ULTRAN. Odstraňuje vápenaté a minerální usazeniny, mastnoty. Nepoškozuje hliníkové slitiny a nerez. Velice vhodný pro ultrazvukové čističky.velmi vhodný na voděodolné materiály jako kovy, hliník, ocel, keramika a sklo- odstraňuje vodní kámen, rez, řasy, mastnoty, minerální sedimenty a zoxidované povrchy- použití ve strojírenství, servisu, údržbě, profesionální úklid
Výjimečný a žádaný produkt můžete dostat pohodlně tady na webu v oblíbené rubrice ultrazvukové čističky! Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty z této oblíbené sekce snadno online.

Neodolatelný produkt Čistící kapalina do ultrazvukových čističek Ultran Fortys 5000 5l originál od výrobce MDtools můžete získat právě teď v nabídce napořád výhodně! Ve skvělé akci za 1 908 Kč.