Dávkovač mýdla a prostředků na ruce, pro 2litrové láhve Liqui Moly

Dávkovač mýdla a prostředků na ruce, pro 2litrové láhve Liqui Moly od značky s dlouholetou tradicí Liqui Moly jednoduše... více informací »
Dávkovač mýdla a prostředků na ruce
Značka: Liqui Moly
2 400 Kč2 526 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Dávkovač mýdla a prostředků na ruce, pro 2litrové láhve Liqui Moly od značky s dlouholetou tradicí Liqui Moly jednoduše...

Dávkovač mýdla a prostředků na ruce, pro 2litrové láhve Liqui Moly od značky s dlouholetou tradicí Liqui Moly jednoduše pořídíte právě teď v nabídce za výhodnou cenu! Dávkovač na zeď pro láhve objemu 2 litry s prostředky na mytí a ošetření rukou, pákový mechanismus, plastový – Liqui Moly 3336Určeno pro vložení měkkých láhví s mýdly a prostředky na ošetření rukou. Snadné ovládání díky velké páce, možno nastavit ve třech stupních.Dodáváno včetně upevňovacího materiálu pro montáž na zeď.
Kvalitní a žádaný produkt lze pořídit právě teď u nás zařazený v sekci hygiena. Vyberte si akční produkty ve zmiňované sekci v bezva akci! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky Liqui Moly. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Dávkovač mýdla a prostředků na ruce, pro 2litrové láhve Liqui Moly s osvědčenou značkou Liqui Moly máte možnost pořídit momentálně trvale výhodně! Nabídka od 2 400 Kč.