Dávkovač mýdla pro tekutou pastu na mytí rukou – Liqui Moly

Dávkovač mýdla pro tekutou pastu na mytí rukou - Liqui Moly od naší známé značky Liqui Moly snadno naleznete zde teď za extra... více informací »
Dávkovač mýdla pro tekutou pastu na mytí rukou - Liqui Moly
Značka: Liqui Moly
627 Kč
Přejít do obchodu »
Dávkovač mýdla pro tekutou pastu na mytí rukou - Liqui Moly od naší známé značky Liqui Moly snadno naleznete zde teď za extra...

Dávkovač mýdla pro tekutou pastu na mytí rukou – Liqui Moly od naší známé značky Liqui Moly snadno naleznete zde teď za extra cenu! Dávkovač na tekutou mycí pastu na ruce, pro montáž na zeď – Liqui Moly 3353Určeno jako příslušenství pro pastu Liqui Moly 3354. Díky dávkovači bude použití produktu mnohem snadnější a šetrnější.Upozornění: nedodává se s montážním materiálem!
Výjimečný a žádaný produkt Dávkovač mýdla pro tekutou pastu na mytí rukou – Liqui Moly máte možnost získat nyní tady na stránkách v sekci hygiena. Nyní můžete najít ještě podobné zboží ze zmíněné sekce za super peníze!

Oblíbený a kvalitní produkt Dávkovač mýdla pro tekutou pastu na mytí rukou - Liqui Moly s osvědčenou značkou Liqui Moly je k sehnání právě zde za nejnižší cenu. Na našich stránkách za 627 Kč.