Přípravek pro montáž a demontáž těsnících kroužků – BGS 8224

Přípravek pro montáž a demontáž těsnících kroužků - BGS 8224 od známého výrobce BGS technic lze koupit zde teď pořád... více informací »
Přípravek pro montáž a demontáž těsnících kroužků - BGS 8224
Značka: BGS technic
3 067 Kč3 740 Kč Sleva -17%
Přejít do obchodu »
Přípravek pro montáž a demontáž těsnících kroužků - BGS 8224 od známého výrobce BGS technic lze koupit zde teď pořád...

Přípravek pro montáž a demontáž těsnících kroužků – BGS 8224 od známého výrobce BGS technic lze koupit zde teď pořád výhodně! Přípravek je určen pro montáž těsnících kroužků bez poškození.Univerzální vyuužití pro kroužky pr. 21,5 až 64 mm.Lze použít pro kroužky např. na vačkové hřídeli, klikové hřídeli ap.4x distanční kroužek různých délek s centrálním šroubem.7x tlačný díl pro stažení kroužku.7x adaptérový kroužek pro přesné centrální šrouby M8-M20.Dvouramenný stahovák pro pevně sedící kroužky – stahovací hloubka max. 35 mm. Hodně žádaný výrobek lze nakoupit přímo tady na našich stránkách v sekci stahováky! Pořiďte si ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za outletovou cenu!

Hodně oblíbený výrobek Přípravek pro montáž a demontáž těsnících kroužků - BGS 8224 od kvalitní značky BGS technic jednoduše pořídíte tady a teď právě za super cenu. Nyní pořídíte od 3 067 Kč.