Deska s čárovým rastrem pro PDR opravy LB-7

Deska s čárovým rastrem pro PDR opravy LB-7 od výrobce se zárukou kvality Hammer můžete pořídit u nás za super cenu. Plastová... více informací »
Deska s čárovým rastrem pro PDR opravy LB-7
Značka: Hammer
507 Kč
Přejít do obchodu »
Deska s čárovým rastrem pro PDR opravy LB-7 od výrobce se zárukou kvality Hammer můžete pořídit u nás za super cenu. Plastová...

Deska s čárovým rastrem pro PDR opravy LB-7 od výrobce se zárukou kvality Hammer můžete pořídit u nás za super cenu. Plastová reflexní deska žluté barvy se 16 modrými a středovou červenou linkou a ohebným držákem s přísavkou se používá pro reflexi ke snadnější identifikaci důlků nebo promáčklin na karosérii.opravy důlků a promáčklin na karosériích vozidel technologií PDR (Paintless Dent Repair) se provádějí pomocí speciálního nářadí a pomůcek za studena bez nutnosti provádět konvenční tmelení, broušení a lakování poškozeného místa, přičemž oprava vyžaduje méně času a je levnějšíspeciální linkovaná deska s nastavitelným pružným držákem s přísavkou je nezbytnou pomůckou při opravách karosérie technologií PDRna poškozené místo a okolí se reflexí promítají rovnoběžné linky desky a místo poškození (důlek nebo promáčklina) se projeví změnou rovnoběžnosti linek, podle toho se pak v takovém místě použijí příslušné vytlačovací nástroje (speciální vytlačovací páky či háky) nebo se použije metoda vytahování deformace (nalepené vytahovací adaptéry a vytahovací kleště či můstky) Parametry:rozměry desky počet / šířka černých linek počet / šířka červených linek     délka nastavitelného držáku průměr přísavky hmotnost300 x 210 x 2 mm 16 / 5 mm 1 / 5 mm 370 mm (včetně přísavky) 70 mm 220 g Super výrobek Deska s čárovým rastrem pro PDR opravy LB-7 jde nakoupit snadno tu na našich stránkách v oblíbené rubrice oprava promáčklin – pdr! Najděte si oblíbené výrobky ve zmíněné sekci v bezva akci. To ale není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od značky Hammer. Najdete je níže na této stránce.

Super produkt Deska s čárovým rastrem pro PDR opravy LB-7 od skvělé a známé značky Hammer jednoduše můžete získat zrovna dneska napořád výhodně. V akci od 507 Kč.