Desky na dokumenty A4 s magnetickým uzávěrem, žluté – Magnetic 9219-00671

Desky na dokumenty A4 s magnetickým uzávěrem, žluté - Magnetic 9219-00671 od přední společnosti EICHNER pohodlně seženete v... více informací »
Desky na dokumenty A4 s magnetickým uzávěrem
Značka: EICHNER
187 Kč
Přejít do obchodu »
Desky na dokumenty A4 s magnetickým uzávěrem, žluté - Magnetic 9219-00671 od přední společnosti EICHNER pohodlně seženete v...

Desky na dokumenty A4 s magnetickým uzávěrem, žluté – Magnetic 9219-00671 od přední společnosti EICHNER pohodlně seženete v naší nabídce téměř zdarma. Desky na zakázkové dokumenty (A4) s průhlednou přední fólií, s magnetickým uzávěrem a s kapsou na klíče – žlutá barva.kvalitní desky / tašky na zakázkové dokumenty (A4) do desek lze tedy uložit nejenom zakázkové listy, ale i servisní sešity, knihy s návody k obsluze apod. stabilní provedení, mohou sloužit jako podložka při psaní nebo vyplňování dokumentů průhledná přední fólie s vysokou pevností a mechanickou odolností vrchní magnetický uzávěr na zadní straně je připevněná kapsa / taštička na uložení klíče z pevné fólie zesílené speciálními vlákny, může se do ní vložit i Osvědčení o registraci vozidla desky jsou snadno omyvatelné a mají dlouhou životnost vysoká kvalita garantovaná renomovaným německým dodavatelem  
Oblíbený a akční produkt Desky na dokumenty A4 s magnetickým uzávěrem, žluté – Magnetic 9219-00671 jde koupit nyní tu na webu umístěný v kategorii různý spotřební materiál! Nyní pořídíte podobné produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu!

Zlevněný produkt Desky na dokumenty A4 s magnetickým uzávěrem, žluté - Magnetic 9219-00671 od společnosti s výborným jménem EICHNER máte možnost nakoupit právě za outletovou cenu! Akční cena od 187 Kč.