Dětská sada ručního nářadí, 19 dílů – KS TOOLS 100068

Dětská sada ručního nářadí, 19 dílů - KS TOOLS 100068 od značky s dlouholetou tradicí KS TOOLS můžete získat na našich... více informací »
Dětská sada ručního nářadí
Značka: KS TOOLS
651 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Dětská sada ručního nářadí, 19 dílů – KS TOOLS 100068 od značky s dlouholetou tradicí KS TOOLS můžete získat na našich stránkách nyní za super peníze! Sada nářadí pro děti KS TOOLS 100068Obsahuje 19 dílů.Skvělá hračka, velmi reálně napodobující opravdové nářadí. Rozvíjí vizuální a manuální dovednosti, přemýšlení, koordinaci zraku a činnosti, zručnost a mnoho dalšího. Vaše dítě se tak již v útlém věku naučí pracovat s nářadím.Akumulátorový šroubovák je poháněn bateriemi (nejsou součástí balení), jako příslušenství jsou k němu vrtáky.Obsah soupravy:- dětský AKU šroubovák- dětské vrtáky- dětský očkoplochý klíč- dětský očkový klíč- dětská ruční pila- dětské kladivo- dětský pilník- dětské SIKO kleště… a mnoho dalšího.Nepostradatelná výbava pro každého malého řemeslníka!Doporučený věk: 3 až 8 let. Nevhodné pro děti do 36 měsíců – sada obsahuje malé díly, kterými se lze udusit.
Levný výrobek Dětská sada ručního nářadí, 19 dílů – KS TOOLS 100068 můžete koupit aktuálně na našich stránkách v kategorii dárek pro děti. Získejte parádní produkty z této známé rubriky za internetové ceny. Oblíbená značka KS TOOLS má prvotřídní sortiment.