DeWALT 2x24mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks)

DeWALT 2x24mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) Pevná úložná kazeta pro 10 ks vrtáků odolná náročným podmínkám na staveništi... více informací »
DeWALT sada vrtáků EXTREME2 HSS-G 3
Značka: Dewalt
294 Kč
Přejít do obchodu »
DeWALT 2x24mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) Pevná úložná kazeta pro 10 ks vrtáků odolná náročným podmínkám na staveništi...

DeWALT 2x24mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks)

Pevná úložná kazeta pro 10 ks vrtáků odolná náročným podmínkám na staveništi
Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem a eliminují tak pohyb vrtáku po povrchu obrobku. Vytváří čisté a přesné díry (pouze pro průměry 3,2 mm a větší)
Inovované kónické lamely výrazně snižují možnost zlomení
Neklouzavý dřík se 3 ploškami zamezuje prokluzování vrtáku ve sklíčidle (pouze pro průměry 5,0 mm a větší)
Trvalé označení velikosti vrtáku umístěné nad upínací stopkou je lépe čitelné (pouze pro průměry 3,0 mm a větší)
Nový vrták do kovu EXTREME 2™ určený pro maximální výkon nabízí:rychlejší vrtání – až 4 krát rychlejší než standardní vrtáky HSS-RVětší odolnost – až o 50 % pevnější než standardní vrtáky HSS-RHladší a přesnější otvory bez otřepů díky zapuštěným řezným křidélkům Kvalitní a velmi žádaný produkt DeWALT 2x24mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 můžete dostat právě zde tady na našich stránkách zařazený v sekci vrtáky do kovu! Nyní můžete získat vyjímečné kousky ze zmíněné sekce ve výhodné akci! To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od dodavatele Dewalt. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kus DeWALT 2x24mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) od našeho předního výrobce Dewalt je k dostání momentálně za akční cenu! V akci od 294 Kč.