DeWALT 3,5x39mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks)

DeWALT 3,5x39mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) Pevná úložná kazeta pro 10 ks vrtáků odolná náročným podmínkám na... více informací »
DeWALT sada vrtáků EXTREME2 HSS-G 3
Značka: Dewalt
345 Kč
Přejít do obchodu »
DeWALT 3,5x39mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) Pevná úložná kazeta pro 10 ks vrtáků odolná náročným podmínkám na...

DeWALT 3,5x39mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks)

Pevná úložná kazeta pro 10 ks vrtáků odolná náročným podmínkám na staveništi
Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem a eliminují tak pohyb vrtáku po povrchu obrobku. Vytváří čisté a přesné díry (pouze pro průměry 3,2 mm a větší)
Inovované kónické lamely výrazně snižují možnost zlomení
Neklouzavý dřík se 3 ploškami zamezuje prokluzování vrtáku ve sklíčidle (pouze pro průměry 5,0 mm a větší)
Trvalé označení velikosti vrtáku umístěné nad upínací stopkou je lépe čitelné (pouze pro průměry 3,0 mm a větší)
Nový vrták do kovu EXTREME 2™ určený pro maximální výkon nabízí:rychlejší vrtání – až 4 krát rychlejší než standardní vrtáky HSS-RVětší odolnost – až o 50 % pevnější než standardní vrtáky HSS-RHladší a přesnější otvory bez otřepů díky zapuštěným řezným křidélkům
Oblíbený produkt DeWALT 3,5x39mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) jde koupit teď tu na stránkách v kategorii vrtáky do kovu! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás další skvělé kousky od výrobce Dewalt. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Dewalt má v nabídce vysoce kvalitní zboží. za mimořádně nízkou cenu! Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Exkluzivní kus DeWALT 3,5x39mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) s pečetí kvality od značky Dewalt pohodlně seženete zrovna extra výhodně! Momentálně k dispozici za 345 Kč.