DeWALT 4x43mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks)

DeWALT 4x43mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) Pevná úložná kazeta pro 10 ks vrtáků odolná náročným podmínkám na staveništi... více informací »
DeWALT sada vrtáků EXTREME2 HSS-G 3
Značka: Dewalt
445 Kč
Přejít do obchodu »
DeWALT 4x43mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) Pevná úložná kazeta pro 10 ks vrtáků odolná náročným podmínkám na staveništi...

DeWALT 4x43mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks)

Pevná úložná kazeta pro 10 ks vrtáků odolná náročným podmínkám na staveništi
Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem a eliminují tak pohyb vrtáku po povrchu obrobku. Vytváří čisté a přesné díry (pouze pro průměry 3,2 mm a větší)
Inovované kónické lamely výrazně snižují možnost zlomení
Neklouzavý dřík se 3 ploškami zamezuje prokluzování vrtáku ve sklíčidle (pouze pro průměry 5,0 mm a větší)
Trvalé označení velikosti vrtáku umístěné nad upínací stopkou je lépe čitelné (pouze pro průměry 3,0 mm a větší)
Nový vrták do kovu EXTREME 2™ určený pro maximální výkon nabízí:rychlejší vrtání – až 4 krát rychlejší než standardní vrtáky HSS-RVětší odolnost – až o 50 % pevnější než standardní vrtáky HSS-RHladší a přesnější otvory bez otřepů díky zapuštěným řezným křidélkům Tento kvalitní a žádaný výrobek DeWALT 4x43mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) seženete bezprostředně tu na webu v rubrice vrtáky do kovu. Nyní můžete koupit zlevněné produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze. Tento výrobce Dewalt dlouhodobě vyrábí top produkty.. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento unikátní produkt DeWALT 4x43mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) od kvalitní společnosti Dewalt snadno najdete u nás právě výhodně! Právě teď jen za 445 Kč.