DeWALT 7,5x66mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks)

DeWALT 7,5x66mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) Pevná úložná kazeta pro 10 ks vrtáků odolná náročným podmínkám na... více informací »
DeWALT sada vrtáků EXTREME2 HSS-G 3
Značka: Dewalt
1 000 Kč
Přejít do obchodu »
DeWALT 7,5x66mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) Pevná úložná kazeta pro 10 ks vrtáků odolná náročným podmínkám na...

DeWALT 7,5x66mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks)

Pevná úložná kazeta pro 10 ks vrtáků odolná náročným podmínkám na staveništi
Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem a eliminují tak pohyb vrtáku po povrchu obrobku. Vytváří čisté a přesné díry (pouze pro průměry 3,2 mm a větší)
Inovované kónické lamely výrazně snižují možnost zlomení
Neklouzavý dřík se 3 ploškami zamezuje prokluzování vrtáku ve sklíčidle (pouze pro průměry 5,0 mm a větší)
Trvalé označení velikosti vrtáku umístěné nad upínací stopkou je lépe čitelné (pouze pro průměry 3,0 mm a větší)
Nový vrták do kovu EXTREME 2™ určený pro maximální výkon nabízí:rychlejší vrtání – až 4 krát rychlejší než standardní vrtáky HSS-RVětší odolnost – až o 50 % pevnější než standardní vrtáky HSS-RHladší a přesnější otvory bez otřepů díky zapuštěným řezným křidélkům Levný výrobek je k dostání bezstarostně tady a teď na našich stránkách v populární rubrice vrtáky do kovu! Nyní si můžete pořídit oblíbené výrobky ze zmíněné rubriky za outletovou cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další kvalitní zboží od dodavatele Dewalt. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek DeWALT 7,5x66mm vrták EXTREME2 HSS-G (10 ks) od odblíbeného výrobce Dewalt pohodlně získáte bezpečně online až neuvěřitelně levně! Právě nyní za 1 000 Kč.