DeWALT DT2351 demoliční plátek na dřevo, obloukové řezy, 152 mm (5 ks)

    Konstrukce bimetalového pilového listu v sobě spojuje vlastnosti rychlořezné oceli (HSS) a            oceli s... více informací »
DeWALT DT2351 demoliční plátek na dřevo
Značka: Dewalt
450 Kč
Přejít do obchodu »
    Konstrukce bimetalového pilového listu v sobě spojuje vlastnosti rychlořezné oceli (HSS) a            oceli s...

    Konstrukce bimetalového pilového listu v sobě spojuje vlastnosti rychlořezné oceli (HSS) a            oceli s vysokým obsahem uhlíku (HCS), což zaručuje větší flexibilitu a odolnost
    Univerzální upínací stopka vyhovuje použití se všemi hlavními značkami nářadí jako jsou     DEWALT, Bosch, Hitachi, Flex, Makita, Metabo, Skil
    Zaměnitelný s pilovým listem Bosch S611DFTento velmi oblíbený produkt DeWALT DT2351 demoliční plátek na dřevo, obloukové řezy, máte možnost najít právě teď tady u nás v populární kategorii na dřevo! Nyní pořídíte oblíbené produkty z této známé sekce za skvělou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky Dewalt. Najdete je níže na této stránce. Známý výrobce Dewalt pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment. za opravdu výhodné peníze!

Diskontní kus DeWALT DT2351 demoliční plátek na dřevo, obloukové řezy, 152 mm (5 ks) od společnosti s předním postavením na trhu Dewalt můžete koupit tady teď právě se slevou. Aktuálně za 450 Kč.