DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 3,2 mm (35x66mm)

DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 3,2 mm (35x66mm) Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem... více informací »
DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 5
Značka: Dewalt
70 Kč
Přejít do obchodu »
DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 3,2 mm (35x66mm) Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem...

DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 3,2 mm (35x66mm)

Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem a eliminují tak pohyb vrtáku po povrchu obrobku. Vytváří čisté a přesné díry (pouze pro průměry 4,8 mm a větší)
Inovované kónické lamely výrazně snižují možnost zlomení
Neklouzavý dřík se 3 ploškami zamezuje prokluzování vrtáku ve sklíčidle (pouze pro průměry 5,0 mm a větší)
Trvalé označení velikosti vrtáku umístěné nad upínací stopkou je lépe čitelné
Zlacený povlak oxidu železa zabraňuje přehřívání a zaručuje delší životnost vrtáku
Nový vrták do kovu EXTREME 2™ určený pro maximální výkon nabízí:rychlejší vrtání – až 4 krát rychlejší než standardní vrtáky HSS-RVětší odolnost – až o 50 % pevnější než standardní vrtáky HSS-RHladší a přesnější otvory bez otřepů díky zapuštěným řezným křidélkům Tento velmi žádaný produkt DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 3,2 mm (35x66mm) máte možnost koupit aktuálně tady na webu umístěný v sekci vrtáky do kovu. Máme pro vás ostatní výrobky z naší kategorie snadno online!

Tento zlevněný výrobek DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 3,2 mm (35x66mm) od značky s dlouholetou historií Dewalt snadno naleznete ještě dnes za mimořádně nízkou cenu. Levně za 70 Kč.