DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 4,8 mm (46x86mm)

DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 4,8 mm (46x86mm) Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem... více informací »
DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 5
Značka: Dewalt
54 Kč
Přejít do obchodu »
DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 4,8 mm (46x86mm) Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem...

DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 4,8 mm (46x86mm)

Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem a eliminují tak pohyb vrtáku po povrchu obrobku. Vytváří čisté a přesné díry (pouze pro průměry 4,8 mm a větší)
Inovované kónické lamely výrazně snižují možnost zlomení
Neklouzavý dřík se 3 ploškami zamezuje prokluzování vrtáku ve sklíčidle (pouze pro průměry 5,0 mm a větší)
Trvalé označení velikosti vrtáku umístěné nad upínací stopkou je lépe čitelné
Zlacený povlak oxidu železa zabraňuje přehřívání a zaručuje delší životnost vrtáku
Nový vrták do kovu EXTREME 2™ určený pro maximální výkon nabízí:rychlejší vrtání – až 4 krát rychlejší než standardní vrtáky HSS-RVětší odolnost – až o 50 % pevnější než standardní vrtáky HSS-RHladší a přesnější otvory bez otřepů díky zapuštěným řezným křidélkům Akční a ve slevě produkt DeWALT vrták do kovu můžete sehnat rovněž tu na stránkách v oblíbené sekci vrtáky do kovu! Připravili jsme pro vás akční kusy z této populární rubriky jednoduše online. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dewalt má k dispozici skvělý sortiment se zárukou dlouhé životnosti. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Dewalt. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a akční produkt DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 4,8 mm (46x86mm) od společnosti s předním postavením na trhu Dewalt lze koupit právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídky od 54 Kč.