DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 6 mm (57x93mm)

DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 6 mm (57x93mm) Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem a... více informací »
DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 5
Značka: Dewalt
74 Kč
Přejít do obchodu »
DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 6 mm (57x93mm) Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem a...

DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 6 mm (57x93mm)

Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem a eliminují tak pohyb vrtáku po povrchu obrobku. Vytváří čisté a přesné díry (pouze pro průměry 4,8 mm a větší)
Inovované kónické lamely výrazně snižují možnost zlomení
Neklouzavý dřík se 3 ploškami zamezuje prokluzování vrtáku ve sklíčidle (pouze pro průměry 5,0 mm a větší)
Trvalé označení velikosti vrtáku umístěné nad upínací stopkou je lépe čitelné
Zlacený povlak oxidu železa zabraňuje přehřívání a zaručuje delší životnost vrtáku
Nový vrták do kovu EXTREME 2™ určený pro maximální výkon nabízí:rychlejší vrtání – až 4 krát rychlejší než standardní vrtáky HSS-RVětší odolnost – až o 50 % pevnější než standardní vrtáky HSS-RHladší a přesnější otvory bez otřepů díky zapuštěným řezným křidélkům
Tento levný produkt DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 6 mm lze zakoupit také u nás umístěný v kategorii vrtáky do kovu! Mrkněte na další výrobky ze zmíněné sekce za outletovou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele Dewalt. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Dewalt poskytuje velmi kvalitní zboží.! Udělejte radost sami sobě!

Vysoce kvalitní kousek DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 6 mm (57x93mm) od společnosti se zárukou kvality Dewalt pohodlně dostanete zde teď právě za extra cenu! Zrovna teď v akci za 74 Kč.