DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 9 mm (78x125mm)

DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 9 mm (78x125mm) Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem a... více informací »
DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 5
Značka: Dewalt
130 Kč
Přejít do obchodu »
DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 9 mm (78x125mm) Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem a...

DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 9 mm (78x125mm)

Vrtáky do kovu EXTREME 2™ zahajují vrtání ihned po kontaktu s materiálem a eliminují tak pohyb vrtáku po povrchu obrobku. Vytváří čisté a přesné díry (pouze pro průměry 4,8 mm a větší)
Inovované kónické lamely výrazně snižují možnost zlomení
Neklouzavý dřík se 3 ploškami zamezuje prokluzování vrtáku ve sklíčidle (pouze pro průměry 5,0 mm a větší)
Trvalé označení velikosti vrtáku umístěné nad upínací stopkou je lépe čitelné
Zlacený povlak oxidu železa zabraňuje přehřívání a zaručuje delší životnost vrtáku
Nový vrták do kovu EXTREME 2™ určený pro maximální výkon nabízí:rychlejší vrtání – až 4 krát rychlejší než standardní vrtáky HSS-RVětší odolnost – až o 50 % pevnější než standardní vrtáky HSS-RHladší a přesnější otvory bez otřepů díky zapuštěným řezným křidélkům
Akční a ve slevě produkt DeWALT vrták do kovu jde pořídit právě zde tady na webu v populární sekci vrtáky do kovu. Vyberte si oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu.

Nejprodávanější kus DeWALT vrták do kovu EXTREME2 HSS-G 9 mm (78x125mm) od společnosti Dewalt jednoduše můžete pořídit tady a teď právě za nejnižší cenu! Teď v akci 130 Kč.