Dílenský nábytek, sestava – skříně, závěsné skříňky a děrovaná stěna – QUATROS QS17008

Dílenský nábytek, sestava - skříně, závěsné skříňky a děrovaná stěna - QUATROS QS17008 od spolehlivé značky QUATROS... více informací »
Dílenský nábytek
Značka: QUATROS
52 334 Kč55 088 Kč Sleva -4%
Přejít do obchodu »
Dílenský nábytek, sestava - skříně, závěsné skříňky a děrovaná stěna - QUATROS QS17008 od spolehlivé značky QUATROS...

Dílenský nábytek, sestava – skříně, závěsné skříňky a děrovaná stěna – QUATROS QS17008 od spolehlivé značky QUATROS můžete nakoupit tady ve slevě! Dílenská sestava: sada 8 kusů kovových skříněk, skříně, děrovaných stěn a ponku, 2020 x 1956 x 507 mm – QUATROS QS17008Prakticky poskládaná sada dílenského nábytku s mimořádně velkou úložnou kapacitou. Umožňuje mít vše na jednom místě – zatímco do zásuvek a menších skříněk lze umístit menší kusy nářadí, do velké stojací skříně se vejdou i objemné předměty. Na děrovanou stěnu lze pomocí háčků zavěsit vše, co je neustále třeba mít po ruce.Navrženo s ohledem na bezpečné uložení věcí: skříňky a zásuvky lze uzamknout.Kvalitní a bytelné provedení: vyrobeno z válcované oceli tloušťky 0,8 mm (větší a namáhanější části) nebo 0,6 mm (menší součásti).Deska pracovního stolu – ponku je vyrobena z pevného materiálu MDF (dřevěné vlákno střední hustoty), který vydrží i náročné použití.Ideální pro autoservis, dílnu, domácí garáž a mnoho dalších míst.
Zajímavý produkt Dílenský nábytek, sestava – skříně, závěsné skříňky a lze pořídit ještě tady a teď na našich stránkách v populární sekci dílenské sestavy! Nyní si můžete koupit oblíbené produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online!

Povedený produkt Dílenský nábytek, sestava - skříně, závěsné skříňky a děrovaná stěna - QUATROS QS17008 s pečetí kvality od značky QUATROS seženete zde teď za akční cenu! Levně za cenu 52 334 Kč.