Dremel 2200JA VersaFlame

Tento žádaný výrobek Dremel 2200JA VersaFlame najdete taky tu na našich stránkách v oblíbené kategorii pájky. Prozkoumejte... více informací »
Dremel 2200JA VersaFlame
Značka: Dremel
990 Kč
Přejít do obchodu »
Tento žádaný výrobek Dremel 2200JA VersaFlame najdete taky tu na našich stránkách v oblíbené kategorii pájky. Prozkoumejte...

Tento žádaný výrobek Dremel 2200JA VersaFlame najdete taky tu na našich stránkách v oblíbené kategorii pájky. Prozkoumejte ještě jiné zboží z naší rubriky v bezva akci. Stacionární hořák Dremel 2200JA VersaFlame na měkké pájení, šrmšťování izolace a svařování. VersaFlame patří mezi jediný stacionární hořák, který bezpečně kombinuje použití otevřeného plamene s katalyzátorem a pájecí hlavou, což z něj dělá nejuniverzálnější stacionární hořák na trhu, zvlášť pro svépomocné práce. Dremel VersaFlame má zásobník se zkapalněným butanem, pro rychlý ohřev a snadné doplňování (plyn do běžných zapalovačů).
Přednosti hořáku VersaFlame:

Kapacita zásobníku 22 g: delší používání; plný zásobník vydrží až 75 min na maximální výkon
Dětská bezpečnostní pojistka: děti jej nemohou zapálit
Aretační tlačítko plamene: pro souvislý provoz bez držení
Stacionární použití: nasazením odnimatelné patky
Přesný plamen: dovoluje jemnou práci s otevřeným plamenem
S náplní zkapalněného butanu: použitelný kdekoliv, kdykoliv (zásobník je dodávan nenaplněn)
Velmi krátká doba ohřevu a rychlé doplnění náplně: vždy připraven k použití
Nastavitelnost různé teploty: možnost volby správné teploty pro danou práci

Součást balení:Katalyzátor, pájecí hrot, prodlužovač plamene, deflektor, cínová pájka s modrým  víčkem, krabička s houbičkou na čištění pájecího hrotu, 1 klíč, leták s možnostmi použití

Neodolatelný výrobek Dremel 2200JA VersaFlame od dodavatele s dobrým jménem Dremel jednoduše můžete pořídit právě zde pořád výhodně. V akci od 990 Kč.
Další produkty z kategorie Pájky