DREMEL 335 nástavec pro zapichovací frézku

Změní nářadí Dremel v zapichovací frézku pro frézování kruhů, znaků a intarzií, ozdobných hran a frézování paralelně k... více informací »
DREMEL 335 nástavec pro zapichovací frézku
Značka: Dremel
970 Kč
Přejít do obchodu »
Změní nářadí Dremel v zapichovací frézku pro frézování kruhů, znaků a intarzií, ozdobných hran a frézování paralelně k...

Změní nářadí Dremel v zapichovací frézku pro frézování kruhů, znaků a intarzií, ozdobných hran a frézování paralelně k hranám. Zámkem zapichovače v rukojeti stačí pootočit, aby se zajistil/odjistil. Dva hloubkové dorazy pro rychlé, konzistentní nastavení hloubky frézování. Hranové a kruhové vodítko umožňují frézovat rovné hrany a dokonalé kruhy. Souprava vodicích pouzder pro frézování podle písmové a vzorkovací šablony.

Změní nářadí Dremel v zapichovací frézku pro frézování kruhů, znaků a intarzií, ozdobných hran a frézování paralelně k hranám.
Zámkem zapichovače v rukojeti stačí pootočit, aby se zajistil/odjistil.
Dva hloubkové dorazy pro rychlé, konzistentní nastavení hloubky frézování.
Hranové a kruhové vodítko umožňují frézovat rovné hrany a dokonalé kruhy.
Souprava vodicích pouzder pro frézování podle písmové a vzorkovací šablony.
Akční kousek lze zakoupit také na stránkách v oblíbené sekci příslušenství k nářadí. Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z této rubriky jednoduše online.

Vynikající produkt DREMEL 335 nástavec pro zapichovací frézku od společnosti Dremel jde pořídit v naší nabídce za parádní cenu! Právě nyní za skvělou cenu 970 Kč.