Držák tlakového děla Bead Bazooka, pro zouvačky LC

Držák tlakového děla Bead Bazooka, pro zouvačky LC od značky s tradicí a dobrou pověstí Ferdus lze koupit zrovna opravdu levně!... více informací »
Držák tlakového děla Bead Bazooka
Značka: Ferdus
1 805 Kč
Přejít do obchodu »
Držák tlakového děla Bead Bazooka, pro zouvačky LC od značky s tradicí a dobrou pověstí Ferdus lze koupit zrovna opravdu levně!...

Držák tlakového děla Bead Bazooka, pro zouvačky LC od značky s tradicí a dobrou pověstí Ferdus lze koupit zrovna opravdu levně! Úchyt – držák na tlakové dělo Bead Bazooka, pro montážní stroje (zouvačky) LC – Ferdus 16.172Umožňuje mít tlakové dělo, používané pro tzv. předhuštění kola, snadno po ruce. Díky umístění na levé straně zouvačky je v dobrém dosahu přívodu vzduchu a po dobu odložení jej lze naplnit.Dodáváno jako praktické příslušenství pro osobní montážní stroje Ferdus LC.Vyrobeno z kovu. Kvalitní a levný produkt Držák tlakového děla Bead Bazooka, pro najdete již dnes na našem webu v populární rubrice vyvažovačky! Podívejte se na skvělé výrobky ze zmíněné rubriky v bezva akci!

Super produkt Držák tlakového děla Bead Bazooka, pro zouvačky LC pocházející od značky Ferdus snadno pořídíte aktuálně trvale výhodně. Nyní zakoupíte za 1 805 Kč.